Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Kösedağ, ‘çocuk istismarı’ndan gözaltına alındı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Kösedağ, ‘çocuk istismarı’ndan gözaltına alındı

Bu haber 24 Aralık 2023 - 10:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Kösedağ, ‘çocuk istismarı’ndan gözaltına alındı

Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Kösedağ’ın çok sayıda çocuğu istismar ettiği iddia edildi. Olayın ardından Valilik tarafından hakkında soruşturma başlatılan Kösadağ gözaltına alındı.

Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Kösedağ, hakkındaki çocuk istismarı iddiasının sosyal medyada yayılması üzerine gözaltına alındı.

Gazeteci Metin Cihan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan Kösedağ’ın çocuklara istismarda bulunduğunu belirtti ve Kösedağ’ın mesajlarının bir bölümü yayınladı.

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Metin Cihan’ın haberi sonrasında Ağrı Valiliği, Erkan Kösedağ’ın gözaltına alındığını duyurdu.

Valilik açıklamasında, “Bahse konu olayla ilgili; İlimizde görev yapan il müdür vekili hakkında ivedi bir şekilde soruşturma işlemlerine başlanılmış olup adli soruşturma neticesinde 23.12.2023 tarihinde gözaltına alınmıştır” denildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA