BAŞKAN CERVATOĞLU ÇEVREYİ KİRLETENLERE SESLENDİ” BAŞKA BİR VİÇE YOK” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

BAŞKAN CERVATOĞLU ÇEVREYİ KİRLETENLERE SESLENDİ” BAŞKA BİR VİÇE YOK”

Bu haber 31 Ağustos 2021 - 10:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.
BAŞKAN CERVATOĞLU ÇEVREYİ KİRLETENLERE SESLENDİ” BAŞKA BİR VİÇE YOK”

Rize’nin Fındıklı ilçesi belediye başkanı Ercüment Şahin Cervatoğlu ,ilçe şehir merkezinde vatandaşların çevreyi kirletmesine ‘siz kirletseniz de biz temizleyeceğiz ‘ diyerek vatandaşları çevre kirliliği konusunda daha duyarlı olmaya çağırdı.
Fındıklı ilçe şehir merkezinde bazı vatandaşların çevreyi kirletmesine yönelik Belediye başkanı Ercüment Şahin Cervatoğlu ,başka viçe’nn (fındıklı)  olmadığını ifade ederek vatandaşları temizlik konusunda uyardı.
“ADIMIZDA SOY ADIMIZDA FINDIKLI”
Temizlik konusunda  vatandaşlara daha duyarlı olmaları çağrısı yapan belediye başkanı Cervatoğlu ;
Evet belediye hizmetlerindendir çöpleri toplamak ve çevreyi temiz tutmak. Belediyemiz olarak tüm personelimizle ilçemizi daha yaşanılabilir kılmak için emek veriyor, adımız da soyadımız da Fındıklı diyerek çaba harcıyoruz.
“BEYNİMİZDEKİ KİRLETME DUYGUMUZU TEMİZLEMELİYİZ”
Marifet kirletmemektir. Yaşadığımız alanı korumaktır. Öncelikle beynimizdeki kirletme duygumuzu temizlememiz de gerekiyor sanırım.
Siz kirlettikçe biz temizleyeceğiz ancak bu ilçe bu kirliliği yaratanın da yaşamış olduğu bir ilçe. Ne yazık ki kendi evimizi kirletmiş oluyoruz.
Lütfen daha duyarlı olalım.
Başka bir viçe yok.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA