“BEN BUGÜN R.TAYYİP ERDOĞAN’I AKP’Lİ YAPIYORUM” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

“BEN BUGÜN R.TAYYİP ERDOĞAN’I AKP’Lİ YAPIYORUM”

Bu haber 01 Şubat 2021 - 16:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.
“BEN BUGÜN R.TAYYİP ERDOĞAN’I AKP’Lİ YAPIYORUM”

AKP Artvin Milletvekili Erkan Balta Yusufeli AKP ilçe başkanlığında yapılan partiye katılım töreninde yaptığı konuşma partilileri şaşırttı.

“BEN BUGÜN R.TAYYİP ERDOĞAN’I AKP’Lİ YAPIYORUM”

Gençağa KARAFAZLI –

Madenler, barajlar, HES projeleri ile Artvin’in her tarafı talan edilirken, son olarak Pandemi kaynaklı sorunlara ses çıkartmayan AKP’nin Artvin Milletvekili Erkan Balta AKP Yusufeli ilçe örgütünce düzenlenen partiye katılım töreninde oldukça keyifli olduğu gözlendi.

Balta’nın ismi Recep Tayyip Erdoğan (22) olan bir gence parti rozetini taktığı esnada şaka amaçlı sarf ettiği sözler ise partilileri şaşırttı.

Balta “Ben bugün Recep Tayyip Erdoğan’ı AK Partili yapıyorum” diyerek cumhurbaşkanı Erdoğan ile aynı ismi taşıyan gence parti rozetini taktı.

Balta “Ben bugün Recep Tayyip Erdoğan’ı AK Partili yapıyorum” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a göndermede bulunduğu öne sürülen Milletvekili Erkan Balta, “Kardeşimiz ailecek AK Partili aslında fakat, bugün resmi olarak AK Partili yapıyoruz” dedi.

“ARTVİNİN SORUNLARIYLA İLGİLİ TEK SÖZ SÖYLEMEDİ”

Partisince düzenlenen törene katılan Milletvekili Balta, Murgul’un içme suyuna kimyasal karışması, Artvin’in tarım alanlarının yüzde 47’si, önemli doğa alanlarının ise yüzde 57’si madenlere ruhsatlı olması, Yusufeli’nin şantiyeye dönmesi, Hatila Milli Parkı’ndaki ağaç ölümleri, Cerrattepe de siyanürlü altın çıkartma çalışmaları, ildeki işsizlik ve küçük esnafın kepenk kapatması gibi çözüm bekleyen önemli sorunlarla ilgili iç bir değerlendirmede bulunmaması dikkat çekti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA