CENGİZ İNŞAAT ESKENCİDERE HALKINI BİR DAMLA SUYA MUHTAÇ ETTİ - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CENGİZ İNŞAAT ESKENCİDERE HALKINI BİR DAMLA SUYA MUHTAÇ ETTİ

Bu haber 27 Temmuz 2021 - 17:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CENGİZ  İNŞAAT ESKENCİDERE HALKINI BİR DAMLA SUYA MUHTAÇ ETTİ

AKP yandaşı Cengiz inşaatın Eşkencidere vadisinde taş ocağı çalışmasının yarattığı tahribatın sonuçları taş ocağı açılmadan bir bir ortaya çıkıyor.

Gençağa Karafazlı -Hüseyin Altun

İlk önce yüzyıllık ağaçları katlettiler ardından geçimini bal üretimiyle sağlayan vatandaşların arı kovanlarını ve yaban hayatın vaz geçilmezi olan ayıları yurtlarından kovdular şimdi de vatandaşlar temel ihtiyacı olan sularını yok ettiler.

Cengiz inşaatın İyidere lojistik inşaatı için yapımı devam eden İkizdere’de taş ocağı çalışmaları nedeniyle vatandaşların suları yok oldu.

Çalışmalar nedeniyle sular çamurlu akmaya devam ediyor. Tüm ihtiyaçlarını su satın alarak karşılamaya çalışan direnişçiler, suya para yetiştiremediklerinden yakın komşularından yürüme mesafesinde su taşımaya başladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA