CHP İL BAŞKANI ÇAYKUR’UN FİİLİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPAN KİŞİNİN ALİM OLDUĞUNDAN HABERSİZ Mİ? - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CHP İL BAŞKANI ÇAYKUR’UN FİİLİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPAN KİŞİNİN ALİM OLDUĞUNDAN HABERSİZ Mİ?

Bu haber 09 Ocak 2021 - 19:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CHP İL BAŞKANI ÇAYKUR’UN FİİLİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPAN KİŞİNİN ALİM OLDUĞUNDAN HABERSİZ Mİ?

Kuzeytvnet

Genel Müdürlük görevini yürütmüş olmasına rağmen sadece resmî olarak o sıfatı kullanamadığı için Yusuf Ziya Alim’e üzülen ve Alim’in bu manevi baskıdan kurtulması için asaleten ataması yapılsın diye sürekli beyanat veren bir ana muhalefet il başkanımız vardı.
Alim’in asaleten ataması yapıldığına göre CHP il Başkanı Saltuk Deniz rahatlamıştır!

İyi de il Başkanı Deniz, zaman zaman açıklamalar yaparak batırıldığından bahsettiği ÇAYKUR’un fiili Genel Müdürlüğünü yapan kişinin Yusuf Ziya Alim olduğundan habersiz mi?

Soruyoruz şimdi,” batırılıyor” dediği Çaykur’un 3 yıldır Genel Müdürlüğünü yapan kişi kimdi? 3 yıldır Genel Müdür adına Alim yerine başkası mı evraklara imza atıyor, Genel Müdürlük koltuğuna bir başkası mı oturuyordu?

Umarız CHP İl Başkanı Saltuk Deniz bu konulara bir açıklık getirir.

Bu arada CHP il Başkanı yaptığı basın açıklamasında Alim kardeşlerin birinin AKP il Başkanı, diğerinin ise ÇAYKUR Genel müdürü olmasından rahatsız olmadığını belirtmiş. İl Başkanı Deniz’e göre bu durum AKP’nin bileceği bir iş imiş!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA