betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

CHP il kadın kolları başkanı Piyadeoğlu yeniden başkan seçildi

GENÇAĞA KARAFAZLI CHP Rize İl Başkanlığında il kadın kolları başkanlık seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Piyadeoğlu yeniden başkanlığa seçildi. CHP Rize İl Başkanlığında il kadın kolları başkanlık seçimi yapıldı. Seçime il..

CHP il kadın kolları başkanı Piyadeoğlu yeniden başkan seçildi
Son Güncelleme: Whatsapp

GENÇAĞA KARAFAZLI

CHP Rize İl Başkanlığında il kadın kolları başkanlık seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Piyadeoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

CHP Rize İl Başkanlığında il kadın kolları başkanlık seçimi yapıldı. Seçime il delegeleri ve üyeler katıldı. Yapılan seçim sonrası mevcut Başkan Berrin Piyadeoğlu yeniden CHP Rize il kadın kolları başkanlığı görevine seçildi.
CHP Rize İl kadın kolları başkanı Berrin Piyadeoğlu yeniden başkanlık görevine seçilmesinin ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi.

“Kadın gücümüzü büyütmeye devam edeceğiz”

” İl kadın kolları başkanlığı olarak yaptığımız çalışmalar kadın kollarını büyütüp, tanıtmak ve güçlendirmek oldu. Bunu bugün yoğun kadın katılımı ile başarmış olduğumuzu görüyoruz, bu Kadın gücümüzü büyütmeye de devam edeceğiz. Rize’de yaşayan tüm kadınların siyasi görüşüne bakmaksızın sorunlarına çözüm üretmek için sürekli Yeni projeler geliştireceğiz, kadınların eşitlik mücadelesi için gerekeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Şehrimizin birçok sorunu mevcut olup sorunların çözümü birçok ilden geride kalmıştır hem ülkemizde hem ilimizde cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, sadece insan odaklı kalkınmasına (huzur, sosyal ve kültürel) katkı sağlamak üzere elimizden gelenin en iyisini yapacağız, bunun içinde 2028 genel seçimde CHP İktidara taşıyacağız ki kadınlarımız için gerekeli hamleleri hızlı bir uygulama ile hayata geçirelim. Tüm hedefimiz kadın kollarını büyütmek, iktidara taşımak ,hakkettikleri tüm mevkilerde olmalarını sağlamaktır,
Bizleri destekleyen İl ve İlçe Başkanlarımıza , Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerimize ,Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl örgütünün her kademesindeki üye ,delege ve yöneticilerimize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

CHP Rize il kadın kolları başkanlığına yeniden seçilen Berrin Piyadeoğlu

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.