Derepazarı Saadet parti Belediye başkanı Adayı Güneşdoğdu AKP belediye başkanı Kalça’ya yardım çağrısı yaptı

GENÇAĞA KARAFAZLI Hasan Güneşdoğdu” Gelin bu yıl alım yerlerimizde Belediyemize çay toplayalım. Her seçmen 70 kg yaş çay verirse bu arkadaşların 6 aylık ( maaş ve SGK primleri) maliyetini karşılarız”..

Derepazarı Saadet parti Belediye başkanı Adayı Güneşdoğdu AKP  belediye başkanı Kalça’ya yardım çağrısı yaptı
Son Güncelleme: Whatsapp
GENÇAĞA KARAFAZLI
Hasan Güneşdoğdu” Gelin bu yıl alım yerlerimizde Belediyemize çay toplayalım. Her seçmen 70 kg yaş çay verirse bu arkadaşların 6 aylık ( maaş ve SGK primleri) maliyetini karşılarız”
(RİZE)- Rize’nin Derepazarı ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Şaban Kalça, personel giderlerini karşılayamadıkları gerekçesiyle 20 işçiyi ücretsiz izne çıkardığını açıklamasının ardından  bazı siyasi parti temsilcileri,  yurttaşlardan tepki gelmeye başladı.
Belediye giderlerinin çok olduğu gerekçesiyle 20 işçiye ücretsiz izin vererek kapı önüne koyan AKP Derepazarı belediye başkanı Şaban Kalça ‘ya en anlamlı tepki 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden CHP ittifakıyla belediye başkan adayı olan Saadet Partili Hasan Güneşdoğdu’ dan geldi.
“Beceriksiz namert bir yönetim var”
Sosyal medya yurttaşlara çağrıda bulunan Güneşdoğdu; ” Gelin bu yıl alım yerlerimizde Belediyemize çay toplayalım. Her seçmen 70 kg yaş çay verirse bu arkadaşların 6 aylık ( maaş ve SGK primleri) maliyetini karşılarız. Malum beceriksiz , yalancı , namert bir yönetimin çözüm üretme niyetleri ve bilgileri yoktur.”
 dedi.
Güneşdoğdu’nun bu çağrısının ardından sosyal medya  takipçileri de AKP belediye başkanı Şaban Kalçaya ağır eleştirilerde bulundu.
İşte yurttaşların tepkileri: 

Zeki Manioğlu

Reis Para yağacaktı hani Derepazarı’na Paris yapacaktı hani reisin Son dönemi ne alırsak alırız Derepazarı refaha kavuşacaktı şimdiye kadar 5 senedir İyidere verdiğini şimdi Derepazarı için versinler nasılsa alacağımız var orda duruyor.

Ekmekci Safak

Belediyenin arabasını şahsi araçları gibi kullanırken iyi Erzurum ispirde arı yüklü Derepazarı’nın aracı perste çıkarken iyi simide belediyeye yardım toplayalım öylemi Hasan Güneşdoğdu abi

Ekmekci Safak

Hasan Güneşdoğdu hani diyorlardı ya her şey çok güzel olacak (çok alakası var abi çok gelen durumu bilerek geldi)hava atarken aklatırken iyi oluyordu TV ekranlarında ahkam kesiyordu

Hakkı Erdoğan

Reis Derepazarı belediyesini fotocular sarmış bunlara parada yaramaz emek düşmanları

Yılmaz Demirel

Çıkar emekliliği geleni emekli edersin sn başkan sen maaş almazsın çıkarsın etkinlik yaparsın Derepazarı zengininden yardım istersin kendirli yolunu yapmazsın zaten yıllardır yapma missin işçiyi çıkarmak niye ne yiyecek bunlar çoluk çocuğu yok mu bunların zaten AKP ülke genelinde zengin zengin olmuştur yapamıyorsanız çıkın istifa edin

Eyüp Demir

Bütün suç CHP de, bu CHP var ya , eğer bunlar dış güçler ile birleşip İstanbul ve Ankara büyük şehir belediyelerini almasalardı hele hele İstanbul büyük şehir ve Beyoğlu belediyesi Dış güçlerin eline geçmemiş olsaydı oralardan kaynağı belli olmayan nakit gelecekti, eee nakit kesilince fatura bizim kardeşlere çıktı,
Hadise budur.

Sami Köse

AKP lı belediyeler böyle sorun yaşıyorsa.?
Muhalefete geçen belediyeler ne yapacak…
Önerim!
Vahşi kapitalizm yönetimlerin vampirlere verdiği paradan kesip buralara vermelidir..

Atakan Güneşdoğdu

Hasan abim seni küçüklüğümden beri çok severim kral adamsın , bu işten çıkarılan arkadaşlar üstüne alınsın ya da alınmasın bunların yüzde kaçı sana oy vermiştir ? Farklı birini seçmek , farklı bir şey denemek atomu parçalamaktan daha zordur bu ülkede onun için fazla canını sıkma abim seni seviyorum hoş çakal.

Serdar Şinoforoğlu

Başkanım seni ayakta alkışlıyorum

Mustafa Kaçkar

Hasan kardeşim ben İstanbul’da yaşıyorum lise yıllarımda Derepazarı’nda okudum orda yaşadım az çok oranın ne hallerde olduğunu nasıl yönetildiğini de biliyorum
Seçim sürecinde senin fikirlerinizde önemsedim ve kazanmanıza istedim lakin buradaki eleştirilerine katılırım ancak çok ağır ve hakaret edici sözlerine katılmam ve asla sana da yakıştırmıyorum sen siyasete atılmış belki ileriki senelerde başkan olacaksın o zamanda sana senin yaptığın sözler söylenmesini önemsemiyorsan ayrı konu…

Hasan Güneşdoğdu

Mustafa Kaçkar abi kimseye hakaret etmedim etmem de. Hangi sözüm hakaret edici? Varsa özür dilemesini de bilirim.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.