‘Hard rock dinliyorum’ diyen kayyım rektör Melih Bulu’ya Hayko Cepkin’den yanıt - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

‘Hard rock dinliyorum’ diyen kayyım rektör Melih Bulu’ya Hayko Cepkin’den yanıt

Bu haber 06 Ocak 2021 - 7:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
‘Hard rock dinliyorum’ diyen kayyım rektör Melih Bulu’ya Hayko Cepkin’den yanıt

Sanatçı Hayko Cepkin, ‘Olan yine bizim müziğe oldu iyi mi’ dedi.
“Ben hard rock dinleyen bir rektörüm” diyen AKP’li Prof. Dr. Melih Bulu sosyal medyada gündem oldu. Bulu’nun bu açıklamasının ardından sanatçı Hayko Cepkin isim vermeden göndermede bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanan ve daha önce de AKP’den milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Melih Bulu, Habertürk’te Veyis Ateş’in programına konuk oldu.

Ataması yoğun tepkilere neden olan Bulu, “Boğaziçi kültürüne hiç bir şey yapmayacağım. Bütün hocalar bunu soruyor. Ben hard rock dinleyen, Metallica dinleyen bir rektörüm” sözleriyle kendini savundu.

“HAYKO CEPKİN’DEN YANIT”

Bulu’nun bu sözlerinin sosyal medyada gündem olmasının ardından sanatçı Hayko Cepkin’den yanıt geldi. Twitter hesabından paylaşım yapan Cepkin, “Yine olan bizim müziğe oldu iyi mi” ifadelerini kullandı.

ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ GÖZALTINA ALINDI

Prof. Dr. Melih Bulu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanmasının ardından yapılan protestolarda çok sayıda öğrenci gözaltına alındı.

İLGİLİ HABER
Melih Bulu’ya albüm kapağı ile cevap
Melih Bulu’ya albüm kapağı ile cevap

Prof. Bulu, ‘Ben hard rock, Metallica dinleyen bir rektörüm’ dedi, Öğrenci Sendikası, punk rock grubu Sex Pistols’ın ‘Tanrı Kraliçeyi Korusun’ şarkısının albüm kapağını uyarladı.

İLGİLİ HABER
AKP’li Rektör Melih Bulu’nun ‘Sanal Akıncılar’ grubunun başında görev aldığı ortaya çıktı
AKP’li Rektör Melih Bulu’nun ‘Sanal Akıncılar’ grubunun başında görev aldığı ortaya çıktı

AKP’li Rektör Melih Bulu’yu protesto eden öğrenciler bugün sabah saatlerinde evleri basılarak gözaltına alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA