İl Başkanı Civelek Milletvekili Avcı’ya veryansın etti. ‘Ağzınızdan salyalar akıyor, Gülen’e methiyeler diziyordunuz’ - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

İl Başkanı Civelek Milletvekili Avcı’ya veryansın etti. ‘Ağzınızdan salyalar akıyor, Gülen’e methiyeler diziyordunuz’

Bu haber 17 Nisan 2023 - 11:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İl Başkanı Civelek Milletvekili Avcı’ya veryansın etti. ‘Ağzınızdan salyalar akıyor, Gülen’e methiyeler diziyordunuz’

Kuzeyteve-
Gelecek Partisi Rize İl Başkanı Osman Civelek, AKP Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın dün millet ittifakından oluşan partilere yönelik “7’li Masa, PKK ve FETÖ’yü Heyecanlandırıyor” açıklamasına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sert tepki gösterdi. Civelek, AKP Milletvekili Avcı’ya hitaben, “Vallahi biz FETO’ya ‘F’ tipi dediğimiz zaman sizin ağzınızdan şalyalar akıyor, Fetullah Gülen hoca efendi diye metiyeler diziyordunuz. Siz ne zamandan beri FETÖ’ ya karşı oldunuz?ifadelerini kullandı.

Gelecek parti il başkanı Osman Civelek “Bu ülkenin yurttaşları hangi siyasi partinin FETÖ ile yıllardır iş birliği içerisinde olduğunu gayet iyi biliyor. AKP li sayın Avcı ilk önce kendi çevresini sorgulasın kimlerin terör örgütleri  ve FETÖ ile  ilişkiler içersinde olduğunu çok daha iyi görür.

AKP li Avcı  bizlerin çok heyecanlandığını söylüyor. Bu doğru çok heyecanlandık ancak, bu heyecanımız zam ve zulum altında yaşam mücadelesi veren ülkemizin yurttaşlarının bize gösterdiği ilgiliden kaynaklıdır.

Bizim heyecanımızın asıl nedeni 14 Mayıs günü tek adam anlayışının yok olacağı Demokrası , hukuk ve adaletin hayat bulacağı bir düzeni kurmamıza sayılı günlerin kalmasının heyecanını yaşıyoruz.AKP li Avcının bu durumu bugünden görüyor olması bizi gereğinden çok mutlu etmiştir”

Gelecek Parti Rize il başkanı  Osman Civelek’in bu sözleri yıllardan beri kamuoyunda AKP’nin FETÖ’ye yakın olan ilişkilerini hatırlattı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA