betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın:”Özgür Özel, kafasına çuval geçirildiğinde anlayacak”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in ‘normalleşme’ açıklamalarıyla ilgili konuştu, “Yanlış yolda olduğunu kafasına çuval geçirildiğinde anlayacak” dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel..

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın:”Özgür Özel, kafasına çuval geçirildiğinde anlayacak”
Son Güncelleme: Whatsapp

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in ‘normalleşme’ açıklamalarıyla ilgili konuştu, “Yanlış yolda olduğunu kafasına çuval geçirildiğinde anlayacak” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in “siyasette normalleşme ve yumuşama” yönündeki açıklamaları hakkında konuştu.

“Özgür Özel’in, yerel seçimlerden sonraki tavırları, siyasette normalleşme veya yumuşama adımı değil. Emanetçi CHP Genel Başkanı’nın tuttuğu bu yol; anormalleşmenin, cıvıtmanın, kaypaklaşmanın, tutarsızlığın dik âlâsı” şeklinde ifadeler kullanan Yalçın, eski CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la yemekte bir araya gelmesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüşeceği iddialarına da gönderme yaptı.

Yalçın “Özgür Özel’in hatalarının boyunu aşmasını CHP’de kimi göbek atarak seyrediyor, kimi de aç sırtlanlar gibi pusuya yatmış, tökezlemesini bekliyor. ‘Özgür Özel yıkılsa da biz yerini alsak’ diye şimdiden el ovuşturan fırsatçılar ise yuvarlak masa toplantıları, alıştırma, barışma ve dayanışma yemekleri düzenliyorlar. Özel, yanlış yolda olduğunu, vakti gelip partisindeki gizli ve açık muarızları tarafından kafasına çuval geçirildiğinde anlayacak” dedi.

NORMALLEŞME-YUMUŞAMA TARTIŞMASI

Yalçın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “CHP’nin emanetçi Genel Başkanı Özgür Özel’in, ‘normalleşme ve yumuşama’ yavelerini kamuoyunun önüne temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp getirmesinin sebebini gayet açık; Özgür Efendi; normalleşme adı altında terör örgütü PKK’nın siyasi temsilcilerinin varlığını olağanlaştırmaya gayret ediyor” ifadelerini kullandı.

“Özgür Özel’in bahsettiği yumuşama ve normalleşme var ya; aslında var olmayan, varmış gibi gösterilen muhayyel bir şey” diyen Yalçın, “Normalleşme ve yumuşama beyanları, politikada çıkış arayan CHP Genel Başkanının laf cambazlığı, söz oyunu. Özgür Özel; bu kavramları istismar ederek suya yazı yazıyor, siyaset çorbasına davul tozu atıyor, minare gölgesi serpiyor. CHP’nin gölge Genel Başkanı Özel, politikada bir gölge oyunu sergiliyor. Özgür Efendi, hem gerginlik siyasetinden şikâyet edip ‘Bunun tarafı olmayız’ diyor, hem de muhalif olduğu siyasi partilerin ileri gelenlerine en ağır sözlerle, hatta hakaretamiz ifadelerle yükleniyor” şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.