Türkeş’ten Bahçeli’ye ‘blok liste’ mesajı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Türkeş’ten Bahçeli’ye ‘blok liste’ mesajı

Bu haber 15 Mart 2021 - 8:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Türkeş’ten Bahçeli’ye ‘blok liste’ mesajı

AKP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, Gazeteci Barış Pehlivan aracılığıyla MHP lideri Bahçeli’ye mesaj verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye mektup yazan AKP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, “Zaten sanıyorum ki saygı değer Bahçeli blok listeyi bana haksız yere sövenlerden teşkil etmeyecektir” dedi.

Gazeteci Levent Gültekin’e yönelik saldırıyı kınadıktan sonra MHP’liler tarafından eleştirilen AKP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, Gazeteci Barış Pehlivan aracılığıyla MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bir mektup gönderdi.

‘BLOK LİSTE’ MESAJI

Pehlivan, Halk TV’de yayınlanan bir programda Türkeş’in mesajını aktardı. Pehlivan’ın aktardıklarına göre; Türkeş, “Levent’in asıl hakaret ve iftira ettiği MHP değil babamdır. Takdir edersiniz ki babamı benden daha fazla savunacak biri olamaz” dedi.

“Olayı saptırmayı başka yönlere çekmeyi ancak gizli emelleri olan ve ‘FETÖ’ ile bağlantısı olan olanlar yapar. Tarih bunu gösterecektir” diyen Türkeş, mesajını, “Zaten sanıyorum ki saygı değer Bahçeli blok listeyi bana haksız yere sövenlerden teşkil etmeyecektir” ifadeleriyle bitirdi.

‘O ZAMAN DELİNİ ZAPT ET’ DEMİŞTİ

Daha önce de Pehlivan’ın, “Bu hareketin delisi çoktur. (MHP camiasını kastederek) Talimat falan dinlemezler.  Semih Yalçın böyle demişti?” hatırlatmasına yanıt veren Türkeş, “O zaman derler ki delini zapt et… Kendisinin kontrolünü kaybettiğini anlıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA