“YASEMİN GÖKSU: AÇ KALIRIM DAHA İYİ” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

“YASEMİN GÖKSU: AÇ KALIRIM DAHA İYİ”

Bu haber 15 Mart 2022 - 12:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.
“YASEMİN GÖKSU: AÇ KALIRIM DAHA İYİ”

Sanatçı Yasemin Göksu, seslendirdiği ‘Mendilimin Yeşili’ türküsünü Limak Holding’e 18 Mart videosu hazırlayacak şirketin kullanma isteğini reddettiğini duyurdu.

 

Sanatçı Yasemin Göksu, Limak Holding için 18 Mart Çanakkale Zaferi videosu hazırlayacak olan bir şirketin, Urumeli Hatırası albümündeki “Mendilimin Yeşili” türküsünü bedeli karşılığında kullanma teklifini reddettiğini duyurdu. Twitter hesabından konuya ilişkin paylaşım yapan Göksu, “Bel kemiğime çivi battı sandım. Bir kuruşları geçerse haram olsun bana. Aç kalırım daha iyi!” ifadelerini kullandı.

Göksu, tweetinin kullanıcılar tarafından paylaşılmasının ardından bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı: “Bir düzeltme yapalım, böyle reklam yapıyor gibi olmasın lütfen. Hiç öyle bir niyetim yok zira. Bu konunun böyle algılanmasini hiç istemem. Benden türküyü doğrudan Limak Holding değil, onlar adına Çanakkale Zaferi için bir video hazırlamak isteyen bir şirket istedi. Bugün Tıp Bayramı diye doktorlara ithafen paylaşacaktim türküyü aslında. Ama yazdığım twit birden çok sayıda rt edilince, reklam yaptığım dusunulmesin diye onu paylaşmadım.”

(EVRENSEL)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA