Rize’li müdür Rize’li borokratlar tarafından görevden alındı iddiası - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Rize’li müdür Rize’li borokratlar tarafından görevden alındı iddiası

Bu haber 25 Aralık 2021 - 12:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Rize’li müdür Rize’li borokratlar tarafından görevden alındı iddiası

Ak Parti iktidarı süresince Başkent öğretmenevi müdürlüğü yapan Servet Akarsu Rize’li burokratlar tarafından görevinden alındığı iddia edildi.

Kamudanhaber – Özel Haber

Kamudanhaber Akarsu’nun görevden alınmasıyla ilgili yayınladığı haber oldukça ilginç.

Geçmiş yıllarda Rize öğretmen evi müdürlüğü görevinde de bulunan Servet Akarsu’yun AKP ye ne derece bağımlığı olduğunun dikkat çekildiği Kamudanhaber yazısında Servet Akarsu’yun Ak Parti’nin iktidar olmasıyla beraber Ankara’nın en kritik mekanlarından Başkent öğretmenevi’ne Rize ilinden Rize öğretmenevi müdürü Servet Akarsu’nun ataması yapılır.

Servet Akarsu,Ak Parti iktidarı boyunca 7 Milli Eğitim Bakanı ile çalışmayı başarmış, Rize’liler başta olmak üzere Ak Parti iktidarının siyasileri ve bürokrasinin uğrak noktası, yemek, toplantı ve randevuların ayarlandığı mekanın yaklaşık 19 yıl müdürlüğünü yapmış ; Milli Eğitim Bakanlığı içerisinde Rize’lilerin sembol isimlerinden birisidir.

Hüseyin Çelik döneminde , askerlerin öğretmenevinde yapılan toplantıları basmasından tutunda Ak Parti’nin vesayetle mücadele süreçleri içerisinde ; Milli Eğitim Bakanlarının ve bürokrasisinin yaklaşık 19 yıl mesai saati kavramı olmadan kahrını çekmiş bir isimdir Servet Akarsu…

Ak Parti iktidarın şüphesiz her alanda olduğu gibi MEB’de de ki bir devrim yapmıştır.

Devrimi , devrimciler yapar ancak düzeni fırsatçılar kurar!

Yeni düzeni kuran fırsatçılar ise kendi statükolarını kurmak için her yolu mübah görürler !

Bunun içinde öncelikle devrimi yapanları ve hizmet edenleri tek tek oyun dışına almaları gerekir…

Servet Akarsu !

Seni de, 19 yıl hizmet ettiğin hemşerilerin fırsatı ele geçirince görevden aldırtmıştır!

Servet Akarsu; sen Ak parti iktidarı ve Milli Eğitim Bakanlığında yapılan devrimlere ve mücadeleye hizmet ettin !

Hizmet ettiğin hemşerilerin ; mesleğinin sonunda seni müdürlükten alarak öğretmen olarak kenara koymayı etmeyi tercih ettiler !

Bir daire başkanlığına atamanı yaptırıp; emeklilik öncesi 3600 ek gösterge vermek akıllarına bile gelmez…

Çünkü onlar da ; vefa, vicdan ve merhamet asla arama …

Başkent öğretmenevi müdürlüğüne Çankaya İmkb Turizm Otelcilik müdürü Sedat Arslan atandı.

Sonuç olarak ; Ak Parti’ye, Milli Eğitim Bakanlığına,Rizeli hemşerilerine ve devlete  19 yıl hizmet eden Servet Akarsu görevden alınıp öğretmen olarak ataması yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığında ; Ak partiye yıllarca hizmet eden bürokratlara tuvalet kağıdı muamelesi yapılmaya devam ediyor.

İşin garip tarafı da ; Ak Parti’de bir tane Sivil toplum örgütü, sendika başkanı ya da kendisini büyük dava adamı olarak gören zatı muhteremlerden tek ses çıkmıyor…

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA