AKP de Aşk skandalı istifayla sonuçlandı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

AKP de Aşk skandalı istifayla sonuçlandı

Bu haber 04 Aralık 2023 - 11:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.
AKP de Aşk skandalı istifayla sonuçlandı

Denizbank fon vurgununda banka müdürü Seçil Erzan ile arasında yasak aşk olduğu iddia edilen ve Erzan’ın ifadelerinde adı geçen Çorlu’nun AKP’li Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere görevinden ve partisinden istifa etti.
AKP'de yasak aşk istifası

Ünlü futbolcuların da aralarında bulunduğu çok sayıda kişiyi milyonlarca dolar dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan’ın memleketi Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, olaya ilişkin gelişmeler devam ediyor.

Türkiye’nin konuştuğu dolandırıcılık olayının baş aktörü Seçil Erzan’ın, AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere ile arasında yasak aşk olduğu, bütün Çorlu’nun olayı bildiği iddia edilmişti.

Erzan’ın, “Yatırım yapma amacıyla para aldığım kişilerden” dediği AKP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Nuri Köşkdere, partisi ve meclis üyeliğinden istifa etti.

AKP teşkilatının disiplin kuruluna sevk ettiği Köşkdere, bugün Çorlu Belediye Başkanlığı’na ilettiği dilekçesinde sağlık gerekçesiyle istifa ettiğini yazdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA