Artvin’e Gelme Tayyip diyenlere gözaltı

 Gençağa Karafazlı Seçim gezileri kapsamında Artvin’e gelen Tayyip Erdoğan’ın karşısına Artvinliler #Gelme Tayyip diyerek çıktı. Hopa’ya otobüsle girdiği 2011 Genel Seçimlerinden ders alan Erdoğan helikopterle indi. Erdoğan’a 6 bin polis..

Son Güncelleme: Whatsapp

 Gençağa Karafazlı

Seçim gezileri kapsamında Artvin’e gelen Tayyip Erdoğan’ın karşısına Artvinliler #Gelme Tayyip diyerek çıktı. Hopa’ya otobüsle girdiği 2011 Genel Seçimlerinden ders alan Erdoğan helikopterle indi. Erdoğan’a 6 bin polis eşlik ediyor, 11 Halkevi gözaltında

Seçimlere neredeyse bir hafta gibi kısa bir süre kala Erdoğan seçim gezilerini tamamlamaya çalışıyor. Gittiği her yerde #Gelme Tayyip eylemleriyle karşılanan Erdoğan’ın bu seferki durağı ise Artvin’di. Artvin’e 6 bin polis ve helikopterle gelen Erdoğan ili polis ablukasına aldırdı. Artvin Halkevi’ne sabah erken saatlerden itibaren pankart asan halkevilibir  grup, yürüyüşe geçmek üzere Halkevi’nde toplandı. Halkevi’nin önüne barikat kuran polis, miting alanına doğru yürüyüşe geçen Halkevcileri gözaltına aldı. Halkevi Başkanı Yasin Evren Öztürk ve üyelerinin içinde olduğu 11 kişi gözaltına alındı.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.