betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Atatürk posteri asan doktorun muayenehanesi kapatıldı

     Başbakan Erdoğan’ın Samsun mitinginde muayenehanesine Atatürk posteri asan nöroloji uzmanı Dr. Abdurrahman Akbaş’ın muayenehanesi il sağlık müdürlüğü tarafından “Tamgün yasasına aykırı davrandığı” iddiasıyla mühürlendi. Duruma tepki gösteren Akbaş..

Son Güncelleme: Whatsapp
 
 
 Başbakan Erdoğan’ın Samsun mitinginde muayenehanesine Atatürk posteri asan nöroloji uzmanı Dr. Abdurrahman Akbaş’ın muayenehanesi il sağlık müdürlüğü tarafından “Tamgün yasasına aykırı davrandığı” iddiasıyla mühürlendi. Duruma tepki gösteren Akbaş mührü kırdı ve içeri girdi. Yargıya başvurduğunu söyleyen Dr. Akbaş “Karar siyasi. Açık olan başka muayenehaneler de var. Mitingde astığımız poster nedeniyle 25 Mart’ta bize poster ile ilgili sözlü bir uyarı yapıldı. 27’sinde ise kapatma kararı tebliğ edildi. Türk Tabipleri Birliği de internet sitesinden yaptığı açıklama ile bizimle ilgili olarak Sağlık Bakanlığı ve il sağlık müdürlüğünü Anayasa Mahkemesi kararını uygulamaya çağırmıştır. Yapılan işlem hukuk dışıdır. Ayrıca Atatürk düşmanlığının da en büyük kanıtıdır” diye konuştu.
DOKTOR2

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.