Atatürkçü teğmenlere kumpas sürüyor. Arkasında ümit Özdağ Var - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Atatürkçü teğmenlere kumpas sürüyor. Arkasında ümit Özdağ Var

Bu haber 19 Aralık 2023 - 8:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Atatürkçü teğmenlere kumpas sürüyor. Arkasında ümit Özdağ Var

Geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Teğmen cuntası’ haberiyle Atatürkçü teğmenler hakkında akılalmaz iddialarda bulunan Yeni Şafak, olayların arkasında Ümit Özdağ’ın olduğunu iddia etti.

FETÖ kumpaslarının tasfiye ettiği TSK’nın vatansever subaylarına yönelik hınç, orduda yapılanan başka cemaatler eliyle sürüyor.

Tuzla Piyade Okulu‘nda bir grup askerin, 10 Kasım Atatürk’ü anma gününde Atatürk rozetini takmayı reddetmesiyle başlayan tartışmalar, Yeni Şafak’ın haberleriyle başka bir noktaya evrildi.

'Ümit Özdağ ile bağlantılılar' iddiası... Atatürkçü teğmenlere kumpas sürüyor - Resim : 1

YENİ ŞAFAK: “TEĞMENLER ‘ÜMİT ÖZDAĞ BU İŞİ ÇÖZER’ DİYOR

Bir dizi Whatapp ekran görüntüsünü ele geçiren gazete, “Teğmen cuntasında da o var” başlıklı haberinde, teğmenlerin “Ümit Özdağ bu işi çözer” dediğini iddia etti.

Yeni Şafak’ta yayınlanan haberin ilgili kısmı şöyle:

“Kara Harp Okulu’nda gruplaşıp Tuzla Piyade Okulu’nda organize bir yapıya dönüşen cunta heveslisi teğmenlerin ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ çıktı. Atatürkçülük maskesi ile devlet büyüklerine, tarikat ve cemaatlere küfürler eden, namaz kılan subayları fişleyen, koğuşlarını basıp darp eden cunta heveslilerinin, Ümit Özdağ ile irtibata geçmeye çalıştığı belirlendi.

Cuntacı teğmenler, TSK içindeki sözde tarikatçıları kamuoyunun gündemine getirmek için gruplarda planlar yaptı. Bazı cuntacılar “Türkçü” savcılarla irtibata geçtiğini ifade ederken, bazıları ise 10 Kasım’da yaşanan olayı sosyal medya ve medya organlarına servis ettiğini aktarıyor. Cunta heveslilerinin umudu ise ırkçı provokatif söylemleri ile dikkat çeken, babası da darbeci olan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ oluyor.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş