betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Bayrak: “O Havalimanına Yılmaz’ın Adını Biz Koyacağız.”

Bayrak: “O Havalimanına Yılmaz’ın Adını Biz Koyacağız.”   “Seversiniz sevmezsiniz rahmetli Ahmet Mesut Yılmaz’ın Memleketi Rize ile olan gönül bağı, hemşerileriyle muhabbeti, Karadeniz Bölgesi’ne ilgisinin; bir politikacı cambazlığıyla değil, aile..

Bayrak: “O Havalimanına Yılmaz’ın Adını Biz Koyacağız.”
Son Güncelleme: Whatsapp

Bayrak: “O Havalimanına Yılmaz’ın Adını Biz Koyacağız.”

 

“Seversiniz sevmezsiniz rahmetli Ahmet Mesut Yılmaz’ın Memleketi Rize ile olan gönül bağı, hemşerileriyle muhabbeti, Karadeniz Bölgesi’ne ilgisinin; bir politikacı cambazlığıyla değil, aile asaleti ile çok açık ve belirgin.” olduğunu belirten Memleket Partisi Rize İl Başkanı Muhittin Bayrak yapmış olduğu yazılı açıklamada:

“Yaşamın boyunca anavatan partisine hiç oy vermedim keza rahmetliye de hiç oy vermedim lakin Ahmet Mesut Yılmaz gönüllülere taht kurmuş bir insandı. Rizeli olmaktan her zaman gururla bahseden rahmetli Mesut Yılmaz Rize’nin bir değeridir, hala sevilen hala unutulmayan bir kimliktir. Hemşerilerinin hakkı olarak isminin yaşamasını istemeleri gayet doğaldır. Fakat onca öneriye onca görüşe rağmen yapılan hava alanına isminin verilmemesi üzücüdür.” Diyerek sözlerine başladı.

Göreve geldiklerinde hiçbir işi ben yaptım oldu mantığı ile yapmayacaklarını ifade eden Bayrak:

“Yaklaşık 1 yıldır hemşerilerimizin bu konuda hassasiyetini istek ve arzusunu görüyor tanık oluyoruz. Rize’ye bu kadar emeği geçmiş bir insanın isminin yaşatılmasının gayet anlamlı olduğuna inanıyoruz. Rahmetli Mesut yılmaz sevenlerinin bir şekilde yaşamlarına dokunmuş sevgilerini kazanmıştır. Bu münasebetle Rize’de isminin yaşatılması çok görülmemelidir. Mesut Yılmaz’ı seven hemşerilerimize sözümüz olsun göreve geldiğimizde Mesut Yılmaz ismi yaşayacaktır. “diyerek sözlerini tamamladı.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.