BAYRAKTUTAN CHP YÜKSEK DİSİPLİN KURULU ÜYELİĞİNE 504 OYLA SEÇİLMİŞTİR

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan CHP Disiplin kuruluna 504 oyla seçilmesini bir teşekkür açıklamasıyla tamamladı. Bayraktutan açıklamasında Cumhuriyet Halk Partisinin 18. Olağanüstü Kurultayını dostluk ve kardeşlik ortamında tamamladık. Yüksek Disiplin..

Son Güncelleme: Whatsapp

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan CHP Disiplin kuruluna 504 oyla seçilmesini bir teşekkür açıklamasıyla tamamladı.
Bayraktutan açıklamasında
Cumhuriyet Halk Partisinin 18. Olağanüstü Kurultayını dostluk ve kardeşlik ortamında tamamladık. Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliği için yapılan seçimde 504 oyla partimizin YÜKSEK DİSİPLİN KURULU Üyeliğine seçilmiş bulunuyorum. Örgütlerimizin ve delegelerimiz takdirine güvenerek girdiğim bu demokrasi yarışında bana oy veren, vermeyen tüm delege arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu yarışa giren tüm arkadaşlarımın amacı partimizin birliğini beraberliğini güçlendirerek partimizi iktidara taşıma olması nedeniyle kazananların tek tek bireyler değil Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu düşünüyor, hepinize en derin saygılarımı sunuyorum.

AV.UĞUR BAYRAKTUTAN
CHP ARTVİN MİLLETVEKİLİ

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.