Binali Yıldırımın oğlu ister de gazeteciye yasak gelmez mi? - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Binali Yıldırımın oğlu ister de gazeteciye yasak gelmez mi?

Bu haber 08 Aralık 2023 - 8:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Binali Yıldırımın oğlu ister de gazeteciye yasak gelmez mi?

Eski Başbakan Binali Yıldırım ve oğlunun başvurduğu mahkeme, Metin Cihan’ın “Gazze’ye bomba yağarken Türkiye’den İsrail’e sevkiyat devam ediyor” paylaşımlarından isimlerinin silinmesine karar verdi.. Cihan, paylaşımları silmeyeceğini söyledi.

‘HAKİMİ BAĞLAMANIZ BENİ BAĞLAMAZ’

Önceki gün sosyal medya hesabından “Erdoğan dava açtı umursamadım. çünkü ticareti herkese açık resmi kaynaklardan doğruladım. şimdi de binali yıldırım twitlerimi sildirmek istiyormuş. tabii ki silmeyeceğim. hatta tek tek rt edeceğim. milyonlarca dolarlık rende binanız gerçekle baş edemiyorsa bu benim sorunum değil.” paylaşımı yapan Metin Cihan, 5 Aralık’ta alınan kararı da duyurdu.

Cihan karara ilişkin şunları söyledi: “Haberleri sildirmek için mahkeme kararı aldırmışsınız @BY. silmiyorum. iddia değil, herkese açık resmi kaynaklar. bu nedenle yalanlayamadınız bile. bildirilen kararı da aynen böyle yanıtladım. hakimi bağlamanız beni bağlamaz. silmiyorum. filistinli çocuklar için, silmiyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA