Bıyık’a Volkan Abi Desteği

 CHP Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık, bugün iki misafirini ağırladı. Parti Meclisi Üyesi Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu’nun CHP İl Başkanlığında ziyaret ettiği Kenan Bıyık, Cumhuriyet Gazetesi Spor Müdürü Arif Kızılyalın’a..

Son Güncelleme: Whatsapp

 CHP Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık, bugün iki misafirini ağırladı. Parti Meclisi Üyesi Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu’nun CHP İl Başkanlığında ziyaret ettiği Kenan Bıyık, Cumhuriyet Gazetesi Spor Müdürü Arif Kızılyalın’a da röportaj verdi.

İl Başkanı Mesut Rakıcı, yönetim kurulu üyeleri ve Milletvekili Adayı Kenan Bıyık’la ülke, bölge ve Rize siyaseti üzerine sohbet eden Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, CHP’nin Rize’de güzel bir ivme yakaladığını ve uzun yıllardan sonra CHP’nin Rize’den milletvekili çıkarmaya çok yakın olduğunu söyledi.

Rize’yi yakından takip ettiğini belirten Canalioğlu, teşkilattaki canlılığın ve uyumun başarıyı getireceğine inandığını sözlerine ekledi.

5

KIZILYALIN’A RİZE’Yİ VE YAPACAKLARINI ANLATTI

CHP Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık’ın bir diğer misafiri de Cumhuriyet Gazetesi Spor Müdürü Arif Kızılyalın’dı. Kızılyalın’la görüşmesinde Rize’yi enine boyuna anlatan Bıyık, Rize’nin Derepazarı girişinde bulunan ‘Spor Kent Rize’ tabelasının, yakın zamanda ‘Rize Spor Kenti Olacak’ şeklinde değiştirilmesinin manidar olduğunu belirterek, il merkezinde amatör futbol için sahası olmayan tek kentin Rize olduğunu, bu durumdaki bir şehrin ‘Spor Kenti’ olarak lanse edilmesinin yanlışlığını iktidar mahfillerinin de fark ettiğini ve yaklaşan CHP iktidarında Rize’nin gerçek bir spor kenti haline getirileceğini ifade eden ‘Rize Spor Kenti Olacak’ tabelasının, bunu anlattığını söyledi.

İslampaşa sahilinde yapılan atletizm pistinin ise atma branşlarına kapatılmasının altında yatan gerçeği anlatan CHP Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık, geçtiğimiz yıllarda çekiç atma yarışmaları sırasında bir kaza meydana gelmiş ve bu yüzden atletizm pisti atma branşlarına kapatılmış. Antrenman da yaptırılmıyor. Atma branşları için başkaca bir antrenman ve yarışma alanı da yok. Siz, projelerinizin merkezine insanı oturtmazsanız böyle uygunsuz işler ortaya çıkar. Ve göstermelik işlerle kaynakları heba edersiniz. CHP iktidarında Rize, gerçek anlamda spor kenti olacak.” dedi.

24

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.