Böyle olur Devrimci hocanın horonu

GENÇAĞA KARAFAZLI İşçi sınıfının, emekçilerin ve Devrimcilerin ülke genelinde sürdürdüğü demokrasi, Barış, özgürlük ve emek mücadelesinde uzun zamandan beri yer alan, bir süre Eğitim sen sendikası başkanlığı ve Kamu Emekçileri..

Böyle olur Devrimci hocanın horonu
Son Güncelleme: Whatsapp

GENÇAĞA KARAFAZLI
İşçi sınıfının, emekçilerin ve Devrimcilerin ülke genelinde sürdürdüğü demokrasi, Barış, özgürlük ve emek mücadelesinde uzun zamandan beri yer alan, bir süre Eğitim sen sendikası başkanlığı ve Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Trabzon Dönem Sözcülüğü görevini de üslenen Eğitimci öğretmen Engin Nur, sosyal medya hesabında öğrencileriyle horon oynarken görüntülerini paylaşması gündem oldu.
Öğretmen Engin Nur, temel kültürünü yansıtan kemençe eşliğinde Trabzon yöresine en çok beğenilen horonunu öğrenceleri ile beraber oynadığı o anları sosyal medya hesabından, “Öğrencilerim ısrar edince horona durduk. Ey gidi gençlik yıllarım” ifadeleriyle takipçi arkadaşlarıyla paylaşmasının ardından onlarca beğeni aldı.
Bizlerde demokrasi ve özgürlük mücadelesinin yılmaz savunucusu engin hocamızın bu güzel anını değerli bir şairimizin dediği gibi “anılarda yaşasın kalsın ölümsüz” sözleriyle ölümsüzleştirmek için haberleştirdik.
Yaşasın hocamızın barış, özgürlük ve emek mücadelesi…

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.