Çay TV ortaklarından Külünkoğlu FETÖ’dan yargılanıyor ABD den din pazarlıyor..! - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Çay TV ortaklarından Külünkoğlu FETÖ’dan yargılanıyor ABD den din pazarlıyor..!

Bu haber 21 Haziran 2023 - 9:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Çay TV ortaklarından Külünkoğlu FETÖ’dan yargılanıyor ABD den din pazarlıyor..!

KUZEYTEVE

FETÖ firarisi ÇAY tv patronu ABD’den millete kurban dersi veriyor. Kimisi yazdığına yorum yapıyor, kimisi de yazdığını paylaşıyor. Kahramanlığa sıra gelince de herkes FETÖ’ye karşı!

FETÖ iltisaklı olduğu iddiasıyla kapatılması gündeme gelen ancak birileri tarafından korunduğu için kapatılmayan, FETÖ’nun yurt dışına, ABD’ye kaçmış olan eski Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Külünkoğlu, kaçak olarak yaşadığı ABD’deden sosyal medya üzerinden paylaşımlarını sürdürüyor.

FETÖ kaçağı Külünkoğlu’nun son paylaşımı ise kurbanla ilgili.

15 Temmuz’da darbeye kalkışan terör örgütünün aktif bir elemanı olup ABD’deki şirketi ABD istihbaratı tarafından FETÖ’nun şirketleri arasında sayılan Cemal Külünkoğlu hakkında İstanbul 24. Ağır ceza mahkemesinde dava açılmış bulunmakta. Yurda girişinde gözaltına alınıp tutuklanacağı öne sürülen Külünkoğlu o nedenle geçtiğimiz haftalarda vefat eden babasının cenazesine de gelememişti.

Kaçtığı ABD’de de sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman dini paylaşımlar yaparak birçok FETÖ’cu gibi halkın dini duygularını istismar eden Cemal Külünkoğlu’nun kurban üzerinden dini öğütlerde bulunması karşısında yorum yapanların anlaşılan FETÖ ile bir sorunu yok! Demek ki hala FETÖ’cular din üzerinden halkı kaldırabiliyor. O kadar ilginç ki FETÖ kaçağının yazdıklarını kendi sosyal medya sayfalarında paylaşanlar bile var!

Ne diyelim.. FETÖ hala birilerinin gözünde masum demek ki!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA