Çelik’ten Diyanet’e: “Kötülüğünüzü tanımlayacak sözüm kalmadı” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Çelik’ten Diyanet’e: “Kötülüğünüzü tanımlayacak sözüm kalmadı”

Bu haber 19 Şubat 2023 - 16:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Çelik’ten Diyanet’e: “Kötülüğünüzü tanımlayacak sözüm kalmadı”

Diyanet işleri başkanlığı yaptığı çeşitli açıklamalar ülkede tartışılmaya devam ediyor. Bir çok konuda fetva veren diyanet işleri başkanlığı “Depremzedeyi evlat edinenle Evlatlık arasında Evlenme engeli yok!” fetvası ülke genelinde yurttaşların büyük tepkisine neden oldu.

Diyanet işleri başkanlığının fetvalarına bir değerlendirme de sanatçı Nevzat Çelk’ten geldi. Diyanet işlerinin 4-5 yaş depremzede çocuklarına Kur’an eğitimine başladığını duyurmasının ardından Sanatçı Nevzat Çelik sosyal medya sayfasından şu paylaşımda bulundu:

“Diyanetin Fetva Sitesi: “Depremzedeyi evlat edinenle Evlatlık arasında Evlenme engeli yok!” Ve deprem bölgelerinin en acil ihtiyacı giderildi: 4-6 yaş arası çocuklar için Kuran Kursu açıldı! Şairim… Kötülüğünüzü tanımlayacak sözüm kalmadı!”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş