CHP LİDERİ ERDOĞAN’A SESLENDİ “GİDİYORSUN ARTIK MİLLETİ DAHA FAZLA YORMA” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CHP LİDERİ ERDOĞAN’A SESLENDİ “GİDİYORSUN ARTIK MİLLETİ DAHA FAZLA YORMA”

Bu haber 04 Ekim 2021 - 13:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CHP LİDERİ ERDOĞAN’A SESLENDİ “GİDİYORSUN ARTIK MİLLETİ DAHA FAZLA YORMA”

Enflasyon rakamlarıyla ilgili sosyal medya hesabından mesaj paylaşan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Saray harikalar diyarında yaşamaya devam ediyor. Giderayak milleti daha fazla yorma Erdoğan!” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açıklanan eylül ayı enflasyon rakamları üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Markete pazara giden enflasyonun en az yüzde 40 olduğunu bilir. Saray harikalar diyarında yaşamaya devam ediyor. Tam seçim öncesi bir iki çadır açılır, market açılır, algılara oynanır nasıl olsa. Giderayak milleti daha fazla yorma Erdoğan! Eylül ayı Fiyat Endeksini açıklamış. Güya enflasyon aylık yüzde 1.55 artmış ve 19.58 olarak gerçekleşmiş. Saray’a önerim, 19.99’u emretsin, millet kampanya gibi algılar. İzahı yok, mizahı olsun bari. Halkımız market sepeti yapmak için kredi çekiyor; domatesi, biberi krediyle alıyor. Yemin olsun ki, zamlarla mücadelemiz bu kış çok sert geçecek. Yedirmeyeceğiz fakiri fukarayı sizin şaşaalı saraylarınıza. Zam peşinde koşan şirketler, bizim iktidarımızda unutsunlar kendilerini. Bu durumun yegâne kaynağı sensin Erdoğan. Senin tek adamcılığındır ülkeyi bu hale sokan. Üstelik her seçim öncesi insanları tanzim satışla kandırmaya çalışıyorsun. Fiyatlar düşsün istiyorsan eğer, seçime gel! Seni tarihe gönderdiğimizde göreceksin tüm fiyatların nasıl düştüğünü.” (HABER MERKEZİ)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA