CHP Rize merkez de Topaloğlu ile önemli projeler üretmeye devam ediyor

31 mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala seçim çalışmalarını yoğunlaştıran  ve her geçen gün halkın ilgisiyle  karşılaşan Cumhuriyet Halk Partisi  Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu,  yaşanabilir modern bir..

CHP Rize merkez de Topaloğlu ile önemli projeler üretmeye devam ediyor
Son Güncelleme: Whatsapp
31 mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala seçim çalışmalarını yoğunlaştıran  ve her geçen gün halkın ilgisiyle  karşılaşan Cumhuriyet Halk Partisi  Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu,  yaşanabilir modern bir kent yaratmak için projeler üretmeye devam ediyor.

KUZEYTEVE –

Oldukça iddialı bir seçim çalışması yürüten Topaloğlu’nun  vaat ettiği projeler arasında, altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri, kültürel etkinliklerin artırılması, gençlerin istihdam edilmesi gibi konular yer alıyor. Şehrin geleceği için umut vaat eden ve Topaloğlu’nun şehir yönetiminde etkili bir liderlik sergileyeceği beklentisi seçmende artırıyor. Necati Topaloğlu’nun her gün yeni bir proje açıklaması, şehrin dönüşümü ve gelişimi için önemli bir adım olarak görülüyor ve halk tarafından olumlu bir şekilde karşılanıyor.

Bugün esnaf ziyaretlerine devam eden Necati Topaloğlu, Rizeli hemşerine seslenmeyi unutmadı. Bugün tanıttığı Sosyal Kart Projesiyle çok sayında insana dokunacağını ifade eden Topaloğlu, Sosyal Kart Projesini şöyle tanıttı:

“Sosyal kart projesi bir elin verdiğini diğerinin görmediği, kişiden değil toplumdan destek alındığı ekonomik sosyal yardımlaşma sistemi oluşturacak. Ayrıca eğitim gören ilk ve orta okul düzeyinde öğrencisi bulunan aileler için belediye tarafından sağlanacak destek ile ailelerin öğrencilerine beslenme çantası hazırlamak sorun olmaktan çıkacak.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.