CHP Rize milletvekili Tahsin ocaklı il kongresinde yaptığı konuşmanın detayları. - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CHP Rize milletvekili Tahsin ocaklı il kongresinde yaptığı konuşmanın detayları.

Bu haber 17 Eylül 2023 - 18:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CHP Rize milletvekili Tahsin ocaklı il kongresinde yaptığı konuşmanın detayları.

CHP Rize milletvekili il kongresinde yaptığı konuşmada; “Önce partimizde emeği olan gelmiş geçmiş bütün Parti yöneticilerimizin minnetle anıyorum aranızdan ayrılan Rahmetli olan arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Bu seçimlerde milletvekili seçimlerinde Rize’den milletvekili çıkmasına katkısı olan değerli ittifak partilerimizle birlikte milletvekilini çıkarmamızı sağlayan partilerimize ve onların mensuplarına çok çok teşekkür ediyorum.

Önümüzdeki yerel seçimlerde de genel merkezlerimizin nasıl karar alınacağına bakılmaksızın yerel seçimdeki ittifakımızın sürmesini temenni ediyorum.

Arkadaşlar 38 kongremiz süresi boyunca yapılan kongreler boyunca sadece tek bir tavsiyem oldu genç kadrolar ve kadınlardan oluşan kadroların Görev almasıydı tek isteğim buydu hiçbir ilçemizde tek bir yönetici için tavsiyede bulunmadım Bugün de dahil ilk kongremizde de adaylarımıza herhangi bir şekilde bir yöneticiliklerinde dahil edilmesi ya da başka kurumlarda görev verilmesi ile ilgili herhangi bir tavsiye olmadı.”

İşte Ocaklı’nın konuşmasının detayları:

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş