CHP’li kadınlar, Anneler Günü’nü unutmadı - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CHP’li kadınlar, Anneler Günü’nü unutmadı

Bu haber 08 Mayıs 2022 - 14:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CHP’li kadınlar, Anneler Günü’nü unutmadı

Haber     :Gençağa Karafazlı

Kamera  :Emre Koç

CHP Rize İl Kadın Kolları 8 Mayıs 2022 Anneleri gününü unutmadı. CHP Rize il kadın kolları Baba Kafe’de düzenlediği bir etkinlikte partili kadınlarla kahvaltıda araya geldi.

Kahvaltı öncesi partili kadınlara içerisinde “Doğanın bizlere bahşettiği anaçlığımız Devrimci ruhumuzla birleşince güzel yarınlar bizim olacak” yazılı bir mektup ve çiçek veren başkan Ardal günün anlamıyla ilgili bir konuşma yaptı.

Böylesi anlamlı bir günde siz değerli annelerle bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Ardal şunları söyledi;

“Açılış konuşmasına, Emek veren çalışan sahada bizimle birlikte olan yönetici arkadaşlarımız ve sahada çalışan emekçi arkadaşlarımız da Anneler gününü anmak için annelerimizle ve anne adaylarımızla böyle anlamlı bir günde kahvaltıda bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduk.

Hepimizin emeğini bir nebze de olsa değerlendirmek için. Birlikte olup daha çok güçlenebilmek için. Burada birlikte yapabileceğimiz organizasyonlarda neler yapabileceğimizi konuşabilmek için Anneler Günü bizim içinde bir vesile oldu ve hepimiz bir araya geldik. Hepinizin anneler günün kutluyoruz” dedi.

Konuşmasına, İmamoğlu ziyaretinden sonra hemen hemen her gün ulusal ve yerel basında her yerde Rize’den bahsedildiğini ifade ederek başlayan CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ekledi:

“Bizim açımızdan iyi bir olay. Bu da sizlerin hep birlikte yapmış olduğu çalışmanın sonucudur. Ne kadar iyi ne kadar düzgün ne kadar disiplinli çalışırsak biz bu işlerde o kadar başarı elde ederiz. Kişisel karizma diye bir şey yoktur ama örgütün çalışmasının karizması olur. Bizleri mutlu edecek olan da odur ortaklaşa yapmış olduğumuz çalışmalar. Çay üretiminde en yoğun çalışan kesim kadın arkadaşlarımız. Erkeklerimizin çok fazla yoğun bir çalışması olmadığını hepimiz biliyoruz. Onun için yoğun bir emekle çalışan kadınlarımızın emek vererek yanında olacağız. Sizler de onlarla beraber kucaklaşacaksınız.”

Yapılan etkinliğin sonunda Kadın Kolları üyelerinin yerel şarkılar eşliğinde horon oynaması renkli görüntülere sahne oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş