Deva parti Çamlıhemşin belediye Başkan Adayı Yeniçırak “AKP iktidarı Devlet gücünü pervasızca kullanıyor” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Deva parti Çamlıhemşin belediye Başkan Adayı Yeniçırak “AKP iktidarı Devlet gücünü pervasızca kullanıyor”

Bu haber 07 Ocak 2024 - 13:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Deva parti Çamlıhemşin belediye Başkan Adayı Yeniçırak “AKP iktidarı Devlet gücünü pervasızca kullanıyor”

Deva parti Çamlıhemşin belediye Başkan Aday Yeniçırak “AKP iktidarı Devlet gücünü pervasızca kullanıyor”

Selda Karafazlı

Deva parti Çamlıhemşin belediye Başkan Aday Mustafa kemal Yeniçırak yapılacak olan yerel seçimlerde Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde belediye başkan adayı olarak çalışmalarına başladı.

AKP Siyasi iktidarının Devletin gücünü pervasızca kullandığını Çamlıhemşin’de yaşanan adaletsizliklere karşı artık ses çıkartmak gerektiğini ifade eden Yeniçırak şunları söyledi.

 

“Öncelikle Çamlıhemşin halkına şunu söylemek istiyorum; devletimiz muhakkak ki mutlak güce sahiptir ancak hükümet bu gücü kendi tek eline alarak vatandaşına pervasızca saldırmaktadır yerel belediyelerde de bu güç Sarhoşluğunu görmeye başladık, birilerinin kolundan tutularak makamdan atılması gibi, vatandaşın ekmek teknesiyle tehdit edilmesi gibi vatandaşın işletmesine polis gönderilmesi gibi ve bu nedenle en azından Çamlıhemşin belediyesinde güçler dengesini kurmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu kötü yönetime maalesef ki çok ciddi anlamda tepki gösteren olmamıştır. Bu sebepten dolayı ben buradayım bu yönetime bir sarı kart gösterilmesi gerektiği kanaatindeyim.” Dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA