Güneysu bağımsız belediye başkanı adayı Kazdal”Gelin tarih yazalım” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Güneysu bağımsız belediye başkanı adayı Kazdal”Gelin tarih yazalım”

Bu haber 08 Şubat 2024 - 12:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Güneysu bağımsız belediye başkanı adayı Kazdal”Gelin tarih yazalım”

MHP’nin AKP’yi desteklediği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesinde bağımsız belediye başkan adayı Muharrem Kazdal oldu.

Gençağa Karafazlı

Yerel seçim yaklaşırken, partilerin seçim hazırlıklarında da son aşamaya gelindi. Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı Rize’nin Güneysu ilçesinde MHP adayını geri çekmesiyle burada diğer partilerin adayları çalışmalarına hız verdi. Kamuoyunda MHP seçmenin AKP dışındaki partilere oy vereceği iddiaları muhalefet partilerine ciddi bir hareketlilik kazandırdı. Muhalefet partileri yanı sıra Güneysu ilçesinde Muharrem Kazdal bağımsız olarak seçime girecek.

Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesin de bağımsız olarak belediye başkan adayı olan Muharrem Kazdal  seçmenlere “gelin birlikte Günesu’da tarih yazalım” çağrısın yaparak seçim vaatlerini şu şekilde açıkladı:

“ Güneysu ilçesinde en önemli sorunlardan biri oto park sorunudur bu sorunu çözeceğim , Ayene Camii”ne İlçemizin en uygun yerinden  Askoroz Boğazından Güneysu merkezimize kadar olan Kordon Boyunca rahatlıkla adeta kuş bakışı şeklinde net bir içimde görülmesini  sağlayacak ve Livroz Dağına teleferik hattı yapıp  Güneysu ilçemizi Yerli ve yabancı turistlerimizin ilgi odağı haline getirecek ciddi bir projeyi hayata geçireceğim ayrıca,  Livroz dağımızı mesire alanına dönüştürme çalışmalarına hız kazandıracağım.

Güneysu Otogarı ile daha rahat bir ulaşım olanağı sağlanacak.

Güneysu aş evi ile ihtiyaç sahiplerine gerekli öğün yemek yardımları yapılacak.

Güneysu’ya yakışır gerekli çevre düzeni sağlanacak.” Dedi

“GELİN TARİH YAZALIM”

Bağımsız olarak belediye başkan adayı olan Muharrem Kazdal Güneysulu hemşerilerine seslendi:

“Seçim yasaklarının Başlamasıyla birlikte süreç içerisinde Güneysu’muza ve Güneysu Belediye’mize hayat verip güç katacak diğer Projelerim inde tamamını Güneysulu Hemşerilerime anlatacağım. Güneysu “muzun Güneysu Esnafımızın Ve Tüm Güneysu Seçmenimizin Takdirlerini kazanarak Rize ve Güneysu” muz tarihinde Bir ilk olan Bağımsız Belediye Başkanlık Adaylığımla Güneysu Belediyemizin kamusal hizmetini tüm halkımıza sunacağım. Benim Başkanlığımda Tüm Güneysu Halkımız ve seçmenlerimizle birlikte sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Gelin hep birlikte Güneysu’da yeni bir tarih yazalım.

Öte yandan bağımsız belediye başkanı adayı Muhammet Kazdal’a Doğru Parti il örgütünün destek verdiği öğrenildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA