HDP BAŞLATTIĞI ‘HERKES İÇİN ADALET’ KAMPANYASI KAPSAMINDA ‘İŞ VE AŞ BULUIŞMALARI’ İÇİN TAM KADRO HOPA’DA - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

HDP BAŞLATTIĞI ‘HERKES İÇİN ADALET’ KAMPANYASI KAPSAMINDA ‘İŞ VE AŞ BULUIŞMALARI’ İÇİN TAM KADRO HOPA’DA

Bu haber 24 Mart 2021 - 19:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.
HDP BAŞLATTIĞI ‘HERKES İÇİN ADALET’ KAMPANYASI KAPSAMINDA ‘İŞ VE AŞ BULUIŞMALARI’ İÇİN TAM KADRO HOPA’DA

HDP ‘İŞ VE AŞ BULUŞMALARI’ İÇİN TAM KADRO HOPA’DA

Gençağa KARAFAZLI –

HDP nin başlattığı “Herkes İçin Adalet” kampanyası kapsamında yürütülen ve 2021 yılı boyunca devam edecek olan ‘İş ve Aş Buluşmalarının beşincisini Artvin’in Hopa ilçesinde gerçekleşecek.

“HEYET HOPA HALKIYLA BULUŞACAK”

HDP, Ekonomi, Emek, Sağlık ve Sosyal Politikalar, Ekoloji Komisyonları ortaklığında 25-26 Mart (Perşembe, Cuma) tarihlerinde Hopa’da gerçekleştireceği programa, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekilleri katılacak.

HDP heyeti, Hopa’da bulunan sivil toplum örgütleri ve çeşitli meslek odalarıyla, emekçiler, esnaflar, çay üreticileri, çiftçiler, balıkçılar, kadınlar, gençler, KHK’liler ve işsiz yurttaşlarla buluşacak.

Yapılacak olan görüşmeler ve toplantılarda yurttaşların sorunları ve talepleri dinlenecek ardından, HDP’nin çözüm önerileri halka aktarılacak.

İş ve Aş Buluşmalarının beşincisini HOP da gerçekleştirecek toplantılara HDP’nin Ekonomi Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcısı milletvekili Garo Paylan, Emek Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcısı Şaziye Köse, Ekoloji Komisyonu Eş Sözcülerinden Naci Sönmez ve Menekşe Kızıldere ile Milletvekilleri Serpil Kemalbay, Erol Katırcıoğlu, PM üyeleri ve Hopa İlçe yöneticileri katılacak.

İki gün sürecek olan HDP heyetinin programı ise şöyle:

25 Mart Perşembe: 10.00-10.20 Hopa ilçe örgütünde basın açıklaması ve ardından 15.15-16.00 Emekliler Sendikasında görüşmeler.

26 Mart Cuma:- 09.30-10.00 Hopa’daki balıkçılarla buluşma 14.30-16.00 Hopa esnaflarına ziyaretler gerçekleşecek ziyaret kapsamında çay üreticileri, kadınlar, balıkçılar yanı sıra bazı STK ziyaretleri gerçekleşecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş