HOPA ESNAF SANATKARLAR VE KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞINA ADAY OLAN AYDIN “ADİL ŞEFFAF İLKELİ” YÖNETİM VAAT ETTİ - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

HOPA ESNAF SANATKARLAR VE KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞINA ADAY OLAN AYDIN “ADİL ŞEFFAF İLKELİ” YÖNETİM VAAT ETTİ

Bu haber 18 Şubat 2021 - 8:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.
HOPA ESNAF SANATKARLAR VE KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞINA ADAY OLAN AYDIN “ADİL ŞEFFAF İLKELİ” YÖNETİM VAAT ETTİ

Saim aydın Hopa esnaf ve sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifi başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Adil davranışımız, şeffaf yönetim anlayışımız ve yapacağımız ilkeli çalışmalarımızla kooperatif ortaklarımıza güven vereceğimize inanıyoruz diyen Aydın adaylığı konusunda şu açıklamaları yaptı;

Uzun yıllar ticaretle uğraşıyorum. Matbaa hizmetler ve mutfak eşyaları satıcısı olarak hizmet vermekteyim.
Dönemsel olarak Demokratik kitle örgütleri ve Mesleki kuruluşların gerek yönetim gerekse de denetim kurullarında görev yaptım.

“BİR ZAT ZORLUKLARIN İÇERİSİNDE YAŞIYORUZ”

Kooperatiflerin işleyişlerini, kooperatiflerin ana sözleşmeleri gereği uygulamalardaki yöntem ve esaslar açısından deneyimli olduğumu düşünüyorum.
İçinde bulunduğumuz ekonomik şartları sizlere anlatma düşüncesinde değilim. Çünkü bizzat zorlukların içinde yaşıyoruz.

Yaşadığımız bu olumsuz ekonomik koşullarda HOPA Kredi ve Kefalet kooperatifi olarak, neler yapabileceğimizi, işlevini nasıl yükselteceğimiz konusunda kooperatifimizin yönetimini oluşturmayı düşündüğümüz arkadaşlarımızla belirlediğimiz 3 ana ilke doğrultusunda aylar önce çalışmalarımıza başladık.

“ADİL ŞEFFAF YÖNETİM İLKELİ ÇALIŞMA”

Seçimlerimiz, Pandemi nedeni ile 2 aylık bir süre için ertelendi. Ama ben ve arkadaşlarım kurumları, Mesleki Kuruluşları ve yerel Yöneticilerimizi ziyaretlerimizin yanı sıra, bütün kooperatif ortaklarımızda birebir ziyaret ederek ve projelerimizi anlatarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Eğer ikinci bir erteleme olmaz ise Mart veya Nisan ayında seçimlerimizin olacağını düşünüyoruz.

Adil davranışımız, şeffaf yönetim anlayışımız ve yapacağımız ilkeli çalışmalarımızla kooperatif ortaklarımıza güven vereceğimize inanıyoruz.

Yeni bir anlayış ve deneyimli kadromuzla düşüncelerimiz ve ilkelerimizi hayata geçirmek için oylarınıza talibiniz tüm ortaklarımıza önce sağlık ve işlerinde başarılar dileriz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş