HOPA’DA GÜMRÜK KOMİSYONCULARININ ŞİKÂYETLERİ MASAYA YATIRILDI

  HOPA’DA GÜMRÜK KOMİSYONCULARININ ŞİKÂYETLERİ MASAYA YATIRILDI Hopa ve Sarp Gümrüklerinde gümrük işlemleri yapan Gümrük Komisyoncusu üyeleri Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirildi. Hayati Akbaş..

Son Güncelleme: Whatsapp

 

HOPA’DA GÜMRÜK KOMİSYONCULARININ ŞİKÂYETLERİ MASAYA YATIRILDI

Hopa ve Sarp Gümrüklerinde gümrük işlemleri yapan Gümrük Komisyoncusu üyeleri Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa ve Sarp Gümrüklerinde gümrük işlemleri yapan Gümrük Komisyoncusu üyeleri ile Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Hopa ve Sarp Gümrüğünde karşılaşılan güçlükleri ifade eden üyeler asıl sorunun Esenkıyı mevkiinde bulunan Tır parkındaki bir ofisin haksız rekabete neden olarak işlerini ellerinden alması olduğunu ifade ettiler.
Sigorta ve aracılık işleri yapan ve haksız bir şekilde kendisine Tır parkı içerisinde ofis tahsis edilmiş olan şahsın kendi müşterilerine teklifte bulunarak işlerini kaybetmelerine neden olduğunu ifade etti ve sorunun resmi makamlarca çözülmesi talebini ilettiler.

Konu hakkında gerekli notları alan Başkan Akyürek resmi makamlarla görüşüleceğini ifade ederek konuyu takip edeceğini söyledi.  

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.