İHD’DE TÜRKDOĞAN VE KESKİN YENİDEN - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

İHD’DE TÜRKDOĞAN VE KESKİN YENİDEN

Bu haber 10 Ekim 2021 - 12:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İHD’DE TÜRKDOĞAN VE KESKİN YENİDEN

İHD 20’nci Olağan Genel Kurulu’nda Eş Genel Başkanlığı’na Öztürk Türkdoğan ve Eren Keskin bir kez daha seçildi.
İnsan Hakları Derneği (İHD) 20’nci Olağan Genel Kurulu, “Geçmişten geleceğe insan hakları, barış ve demokrasi için mücadelemiz sürüyor” şiarıyla Hacı Bektaş’ı Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Türkiye’nin birçok kentinden gelen delegelerin katılımıyla gerçekleşen Genel Kurul’da yeni bir Çalıştay Tüzük Kurulu yapılması kararlaştırıldı.
Yaşanan insan hakları ihlallerine tüm gün dikkat çekilen Genel Kurul da Merkez Yönetim Kurulu faaliyet, mali ve merkez denetleme kurulunun raporlarının sunumuyla devam etti.
Tek liste ile yapılan seçimlerde yeni dönem Eş Genel Başkanlığı’na Öztürk Türkdoğan ve Eren Keskin bir kez daha seçildi.
İHD Yönetim Kurulu’na seçilen isimler şöyle: Öztürk Türkdoğan, Eren Keskin, Gülseren Yoleri, Rehşan Bataray Saman, Hüseyin Küçükbalaban, Hüsnü Öndül, Hatice Necla Şengül, Osman İşçi, Abdullah Zeytun, M. Tahir Saçaklıdır, Metin Klavuz, Cihan Aydın, Mehmet Acettin, Nuray Çevirmen, Selahattin Okçuoğlu, Mehmet Aker, Bedri Kuran, İlhan Öngör, Cemal Babaoğlu, Hayrettin Pişkin, Servet Üstün Akbaba, Ercan Yılmaz, Güldane Kılıç, Hamdi Bayhan ve Bülent Temel.
Onur Kurulu’na seçilen isimler: Reyhan Yalçındağ Baydemir, Aygül Demirtaş, Cüneyt Durmaoğlu, Mithat Can ve İlyas Kara.
Denetleme Kurulu: Ali Ekber Kaypakkaya, İsmail Boyraz ve Zeynep Ceren Boztoprak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA