İyi Parti Rize merkez ve ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısı düzenledi(Video haber) - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

İyi Parti Rize merkez ve ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısı düzenledi(Video haber)

Bu haber 20 Ocak 2024 - 18:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İyi Parti Rize merkez ve ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısı düzenledi(Video haber)

İyi Parti Rize kültür merkezinde Artvin-Rize istişare ve aday tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya İyi Parti genel başkanı telefonla katıldı partililere ve adaylara başarılar diledi.

Şenol Öksüz- Gençağa Karafazlı

Rize kültür merkezinde düzenlenen istişare toplantısına İyi parti yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı genel idare kurul üyesi İstanbul Milletvekili Burak Akburak, genel idare kurul üyesi Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, bölge koordinatör yardımcısı İsmail Bektaşoğlu, Artvin il başkanı Yusuf Sağlam, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile belediye başkan adayları ve parti üyeleri katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart’taki Mahalli İdareler Genel Seçimlerine risk alarak tek başına girdiklerini belirterek, “Milletimiz için şart olduğuna inandığımız için bu seçimlere hür ve müstakil olarak girme kararı aldık.” Açıklamasının ardından ülke genelinde olduğu gibi İyi parti Rize merkez başta olmak üzere ilçe belediye başkan adaylarını kamuoyuna duyurdu.

Rize kültür merkezinde düzenlenen Artvin-Rize istişare ve aday tanıtım toplantısı saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Açılış konuşmasını Rize il başkanı Av.Kürşat Hacisüleymanoğlu yaptı. Hacısüleyman oğlu, seçmene AKP ve CHP tercihinden başka bir yol bırakılmadığını ancak kendilerinin 3. Bir yolun var olduğunu öncüsünün ise İyi Parti olduğunu vurguladı. Hacısüleymanoğlu’ndan sonra Artvin il başkanı Yusuf Sağlam kısa bir konuşma yaparak adaylara başarılar diledi.

“MİLLETVEKİLİ YAVUZ AYDIN “AKŞENER’E KUMPAS KURANLAR ERDOĞAN’A SEÇİM KAZANDIRDI”

İyi parti genel idare kurulu üyesi Trabzon milletvekili yavuz aydın millet ittifakı aday belirlemesi Akşener’in masadan kalkması konusunda “o masada Akşener’e kumpas kuruldu o masada siyasi rüşvet vardı Erdoğan’ı cumhurbaşkanı seçenler o masanın kaderini belirleyenler siyasi rüşvet peşinde olanlar Erdoğan’ı cumhur başkanı seçtiler. Bu başarı Erdoğan ın değil o masada kumpas kuranların başarısıdır” ifadelerini kullandı.

İşte Aydın’ın o açıklamaları

TOPTAN “RAHMİ METİN BEŞ YILDA NE YAPTI MERKEZİ HÜKÜMETTEN GELEN PARALAR NEREDE?”

Geçen yıl yapılan milletvekili genel seçimlerinde İyi partinin adayı olarak CHP’den Rize 2. Sıra milletvekili adayı olan ancak seçilemeyen Köksal Toptan bu kez İyi parti Rize merkez belediye başkan adayı oldu.

Köksal Toptan konuşmasında AKP Rize belediye başkanı Rahmi Metin’e veryansın etti. Kürsüye geldiğinde cebinden “ kara kabuklu defteri çıkartalım” diyerek sözlerine başlayan Toptan, Metin’e “sen 5 yılda rize merkezde insanların gideceği bir tuvalet yapamadın. Rize de yatırımları Devletin kurumları yaptı sen merkezi hükümetten aldığın bunca parayı ne yaptın? bunların hesabını sormak için belediye başkanlığına aday oldum ve bu seçimi alacağım” dedi

İşte Toptan’ın Rahmi Metin’e yönelik eleştirileri.

 

Rize merkez ve ilçelerde belediye başkanı adayı olan isimlerle parti yöneticileri birlik fotoğrafı verdi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA