KANKA POLİS Çocukları Eğlendirdi.

 OKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YİLİ POLİS AMCA İLKÖĞRETİM AÇİLİŞ TÖRENİ Il Emniyet Müdürlüğü, 2014-2015 eğitim öğretim döneminin başlaması nedeni ile il Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ve Toplum flash..

Son Güncelleme: Whatsapp

 OKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YİLİ POLİS AMCA İLKÖĞRETİM AÇİLİŞ TÖRENİ

Il Emniyet Müdürlüğü, 2014-2015 eğitim öğretim döneminin başlaması nedeni ile il Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü ve Toplum flash destekli Polis Şube Müdürlüğü personeli ile birlikte Çiftekavak forumunda bulunan’ta Polis Amca İlköğretim Okulunda eğitim öğretim dönemi açılış törenini gerçekleştirdi.

Verilen husus .. bilgide ; Ziyaretin eğitim öğretim hayatına başlayan 1 yeni. sınıflara destek olmak amacıyla ve diğer kademelerde okuyan öğrencilerle yeniden bir arada olacağımız mesajını vermek için gerçekleştirilmiştir.dendi

Özellikle KANKA polisin ilkokul 1 performansıyla. miniklerimizin ilk gün heyecanını sınıfa yeni başlayanüzerlerinden attıkları gözlemlenmiş ve çocuklarla KANKA için genel otel koşullarıdır arasındaki etkileşimin üst noktalara çıktığı bu etkinliğimizde çocuklarımıza boyama kitabı, balon, bayrak dağıtılmış, akabinde müzik eşliğinde horon oyunu oynanarak onlarla hoşça vakit geçirilmiştir. Tören bitiminde Emniyet mensupları Polis Amca İlköğretim Okulu müdürü sayin makamında ziyaret edilerek yeni dönemin hayırlı uğurlu ve başarılı bir şekilde geçmesi temennilerinde bulunulmuştur.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.