Kemalpaşa İnisiyatif Platformu Derneğinin1. Olağan Kongresi

 KEMALPAŞA İNİSİYATİF PLATFORMU DERNEK BAŞKANI SEDAT SONBAY OLDU  Kemalpaşa İnisiyatif Platformu Derneğinin1. Olağan Kongresi dernek üyelerin katılımı ile gerçekleştirildi.  Hayati Akbaş KEMALPAŞA–kuzeytvnet – Kemalpaşa İnisiyatif Platformu Derneğinin1. Olağan Kongresi dernek üyelerin..

Son Güncelleme: Whatsapp

 KEMALPAŞA İNİSİYATİF PLATFORMU DERNEK BAŞKANI SEDAT SONBAY OLDU 

Kemalpaşa İnisiyatif Platformu Derneğinin1. Olağan Kongresi dernek üyelerin katılımı ile gerçekleştirildi. 

Hayati Akbaş KEMALPAŞAkuzeytvnet –

Kemalpaşa İnisiyatif Platformu Derneğinin1. Olağan Kongresi dernek üyelerin katılımı ile gerçekleştirildi. 

Kemalpaşa ilçesindeki bir işletmede yapılan ve tek liste ile gidilen seçimde yapılan oylama sonucunda dernek başkanlığına Sedat Sonbay seçildi. 

Sonbay, kongrede yaptığı konuşmasında, “Kemalpaşa ilçemizde yaşayan değerli hemşerilerimizin sosyal ve kültürel alanda, birlik ve beraberlik içinde dayanışma ve yardımlaşmalarını sağlamak amacıyla, yoğun gayretlerimi ekibimle birlikte göstereceğim. Bana bu anlamlı görevi layık gören üyelerimizi mahcup etmeden azimle çalışacağım.” diye ifade etti. 

Sonbay, amacının birlik ve beraberlik içinde ilçenin gelişmesine, büyümesine,  kalkınmasına ve sosyalleşmesine katkı sağlamak istediğini söyledi. 

Yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısında Sedat Sonbay, dernek başkanlığına getirdi ve görev dağılımını yaptı. 

Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Sedat Sonbay, Musa Akdemir, Kani Akaydın, Gökçe Altunkaya, Paşa Karaibrahimoğlu, Cengiz Demirci, Rıdvan can kibar, Fatma Biçer, Serengül Yılmaz, Sonnur Balcıoğlu, Mehmet Tuzcu, Ercan Tunç, Şinasi Yılmaz, Bahar Ersoy, Muhsin Şereflişan, Ramazan Akdemir, Erdal Yenigül, Deniz Karahan, Fidan Altunkaya, Nevda Sonbay,  Özlem Tunç, Sedat Akdemir. Sedat Şahinbaş, Şefik Maparveli” 

 

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.