Memleket partisi Rize il başkanı Bayrak Erdoğan’ın baba ocağında yaşananlara isyan etti “Artık yeter” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Memleket partisi Rize il başkanı Bayrak Erdoğan’ın baba ocağında yaşananlara isyan etti “Artık yeter”

Bu haber 25 Ocak 2022 - 18:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Memleket partisi Rize il başkanı Bayrak Erdoğan’ın baba ocağında yaşananlara isyan etti “Artık yeter”

Memleket partisi Rize il başkanı Muhittin Bayrak , Yurt genelinde kanlı çıban kanamaya devam ediyor diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesinde AKP ‘li olan herkesin iş sahibi olduğunu iöne sürerek yaşananlara tepki gösterdi.

AKP’li yerel yöneticilerin sadece kendilerine Müslüman olduğunu kaydeden Bayrak, aktaracağı olayların adaletli Rize’li bireylerin aynaya bakarak öz eleştiri yapacağına da inandığını belirtti.

Rize’de genel sorunlardan bahsedeceğini ve bire bir tanık olduğu olayları dile getirmek istediğini ifade eden Bayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesinde yaşananlara dikkat çekti.

Bayrak ; il başkanı olarak sorumlu olduğum şehir Rize için keza etrafımda gelişen birebir tanık olup “artık yeter” demek istediğim sadece kendine ve etrafına Müslüman olan AKP yerel yönetimleri ve bağlı olduğu siyasi kadrolara seslenmek istiyorum.

“LİYAKATSIZ DAYI OĞLU AMCA OĞLUNA MÜDÜRLÜK VERMEKTEN UTANMAYORMUSUNUZ”

Sormak istiyorum , Allah aşkına siz sizden olmayanın sizin gibi düşünmeyenin, size oy vermeyip yalakalık yapmayanın iş alması, bir kuruma yerleşmesi neden mümkün olamıyor?  Sizden olmayan sizin gibi düşünmeyen bu devlete vergi vermiyor mu ?

Rize’den ilçem olan Güneysu’da  sayın  cumhurbaşkanımızı Erdoğan’ın  köyü olan merkez mahallesinde işi alamayan var mı ?

Şöylede sorulabilir , Güneysu’da AKP li olup işi olmayan boşta kalan var mı ? Utanmıyorsunuz?  Yüzünüz kızarmıyor mu? Cuma namazını kılmak için birbiriyle yarışıyorsunuz. Ciddi utanmıyor musunuz ? resmi araçla alk…. dolaşmaktan, sınavsız, liyakatsiz kendi kadrolarınızı yerleştirmekten, dayı oğlu, amca oğluna müdürlük vermekten utanmıyorsunuz ?”

Sizden olmayanlara bu ülkede iş yok mu? diye seslenen Memleket partisi Rize il başkanı Muhittin Bayrak  , “artık yeter ” diyerek ; ” yerleşen iş alan insanlarda bizim, yerleşemeyen ihtiyacı olup elinden tutulmayan, sahip çıkılmayan insanlarda bizim arkadaşımız, kardeşimiz lakin sorun şu;  yahu yeter bir de sizden olmayan fakat cidden işe ihtiyacı olan bir vatandaşa,  bir ablaya , bir kardeşe hayırlı rüya görün belki vicdanınız bir solukta olsa nefes alır.”

Muhittin Bayrak , Cumhur başkanı Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu’da yaşanan bu adaletsizlikleri hemşerisi Cumhur başkanı Erdoğan’ın bir an önce duyup müdahale etmesini istediğini dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş