betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Ordu’ya 400 milyon liralık yatırım müjdesi

 Yılmaz, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, 19 Temmuz’da Ordu’yu ziyaret eden cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaklaşık bir saat Ordu hakkında konuştuklarını belirtti.    “5 ÖNEMLİ YATIRIMIMIZLA İLGİLİ..

Son Güncelleme: Whatsapp

 Yılmaz, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, 19 Temmuz’da Ordu’yu ziyaret eden cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaklaşık bir saat Ordu hakkında konuştuklarını belirtti. 

 
“5 ÖNEMLİ YATIRIMIMIZLA İLGİLİ TALEPTE BULUNDUM”
Başbakan Erdoğan’ın Ordu mitingini çok beğendiğini söyleyen Yılmaz, “Mitingin ardından Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden Erdoğan ile Ordu’yu konuşma fırsatı buldum. Bu görüşmede Ordu’ya ilişkin 5  önemli yatırımımızla ilgili talepte bulundum. Bu talebimin tamamı Sayın Başbakanımızın ilgili bakanlara talimat vermek suretiyle süreci başlatmış olduk. Sayın Başbakanımızın ziyareti Ordu’ya 400 milyon liralık yatırım müjdesini de beraberinde getirmiş oldu. Hayırlı olsun” diye konuştu. 
 
Yatırımlarla Ordu’nun sınıf atlamaya devam edeceğini dile getiren Yılmaz, şöyle konuştu:
PROJELERİN TOPLAM MALİYETİ 400 MİLYON TL
“Bu önemli projelerden birisi Orduspor’un yeni stadyum projesiydi. Gençlik ve Spor Bakanımız da buraya geldi. Sayın Başbakanımız kendisine talimat verdi. Bir diğeri Melet Irmağı havzasının özel yatırım programına alınmasıydı. Yine bir diğeri ise Ünye Kültür Merkezi’miz ve Fatsa ilçemizde yapacağımız yatırımlarla ilgiliydi ama ana konumuz şehrimizi yakından ilgilendiren ulaşım konusuydu. Bu talep ettiğimiz projelerin toplam maliyeti yaklaşık 400 milyon liradır. Bu projelerin arasında yer alan Orduspor Stadyumu 130 milyon lira, Melet Irmağı projesi 60 milyon lira, yine Ünye Kültür Merkezi ve Fatsa ilçemizdeki yatırımlar 400 milyon liralık yatırımlardır. Diğer ilçelerde yapacağımız yatırımlarla bu rakam 400 milyon lirayı bulmaktadır. Çok şükür ki Sayın Başbakanımız hiç birine itiraz etmeksizin bu 400 milyon liralık yatırımların tamamıyla ilgili bizzat ilgili bakanlara talimat vermek suretiyle programa alınmasını söyledi. Başbakanımızın taleplerimizi yerine getirmesi bizleri son derece memnun etti. İnşallah bu yatırımlar zaman içerisinde tek tek hayata geçirilecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ordulular adına bu yatırımlarımıza evet diyen Sayın Başbakanımıza teşekkür ediyoruz.”
 
Yılmaz, görüşmede yapımı süren Ordu-Giresun Havalimanı Projesi ile ilgili Başbakan Erdoğan’a brifing verdiklerini sözlerine ekledi. 

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.