Rize Baro Başkanı Peçe “Av Ümit Peçe, “Seçmen bunlardan bıktı ve “Ayarı” çok acı verdi”

Rize Baro başkanı Ümit Peçe sosyal medya hesabından 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçlarını değerlendirdiği bir yazı paylaştı. Peçe yazısında AKP il başkanı hikmet Ayar’a gönderme yaptığı yazısında, “Birçok yerde..

Rize Baro Başkanı Peçe “Av Ümit Peçe, “Seçmen bunlardan bıktı ve “Ayarı” çok acı verdi”
Son Güncelleme: Whatsapp

Rize Baro başkanı Ümit Peçe sosyal medya hesabından 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçlarını değerlendirdiği bir yazı paylaştı. Peçe yazısında AKP il başkanı hikmet Ayar’a gönderme yaptığı yazısında, “Birçok yerde teşkilat tarafından milletin istemediği adaylar sırf kişisel tercihlerle, şahsi çıkarlar öne tutularak dayatıldı. Artık seçmen bunlardan bıktı ve “ayarı” çok acı verdi. Umarım AK Parti kuruluş felsefesine ve fabrika ayarlarına döner.”
İşte Rize baro bakanı Av. Umit Peçe’nin o yazısı:
“Seçim sonuçlarını ulusal ve ilimiz ölçeğinde değerlendirdiğimizde; ekonomik kötü gidişatın etkisi tartışmasız. Ancak sonuçları sadece ekonomik verilere bağlamamız mümkün değil. Teşkilatlardaki yozlaşma, adam kayırmacılık, liyakatsizlik, benim adamım olsun küçük olsun, aman onu koymayın sonra bize rakip olur düşüncesi, gerçekleri söyleyeni dinlemek anlamak yerine düşmanlaştırma vs ne derseniz deyin birçok etken sayabiliriz.
Geçmiş dönemde ortaya çıkan sonuçları başarısız bürokratlar neden oldu deyip iftira ve yalan siyaseti yapanların ne diyeceklerini merak ediyorum. Şimdi kime iftira atıp işten sıyrılacaklar? Çok da bir kıymeti Harbiye’si yok aslında. Millet mesajını vermiş.
“SEÇMEN BUNLARDAN BIKTI VE “AYARI” ÇOK ACI VERDİ”
Tek üzüldüğüm sayın Cumhurbaşkanımızın gece gündüz demeden ortaya koyduğu gayret. Milletimiz bu gayrete vefa gereği her seçimde hak etmeyen bazı adaylara da desteğini verdi. Ama artık tahammül sınırları zorlandı. Birçok yerde teşkilat tarafından milletin istemediği adaylar sırf kişisel tercihlerle, şahsi çıkarlar öne tutularak dayatıldı. Çünkü nasılsa Reise insanlar oy veriyor düşüncesi hakimdi. Artık seçmen bunlardan bıktı ve ayarı çok acı verdi. Umarım ak parti kuruluş felsefesine ve fabrika ayarlarına döner.
Seçim sonuçları ülkemize hayırlı olsun.”

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.