Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’a Yeni İhale - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’a Yeni İhale

Bu haber 03 Nisan 2023 - 18:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’a Yeni İhale

Adıyaman’daki deprem konutları ihalesi Rizespor başkanına verildi.

Daha önce Yayınladığı açıklamada “Hükümet istifa” tezahüratı yapan taraftarlara “Foseptik fareleri” diyen Rizespor kulübünün başkanı İbrahim Turgut’un şirketinin 2019-2023 yılları arasında kamudan 2,7 milyar TL’lik 11 ihale verilmişti… Bugün ise Adıyaman’da, depremzedeler için yapılacak deprem konutlarının ihalesini, 1 milyar 488 milyon TL sözleşme bedeli ile yine İbrahim Turgut’un yönetim kurulu başkanı olduğu şirkete verildi.

Adıyaman’da depremzedeler için inşa edilecek deprem konutlarının ihalesini Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’un yönetim kurulu başkanı olduğu şirket kazandı.

Adıyaman’daki konutlar için, 13 Mart 2023’te ihaleye çıkıldı. İhalesine çıkılan iş için, ‘Adıyaman ili ikinci etap kırsalı 500 deprem konutu yapım işi’ tanımlaması yapıldı. İşin yaklaşık maliyeti, 1 milyar 645 milyon 86 TL olarak belirlendi. İhaleye, dört şirket katıldı.

ANKA’dan Güney Ülger’in haberine göre ihaleyi, 1 milyar 488 milyon 607 bin TL sözleşme bedeliyle Turgut Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret A.Ş. kazandı. İhale sözleşmesi 24 Mart 2023 tarihinde imzalandı.

Turgut Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı İbrahim Turgut, aynı zamanda Rizespor’un da başkanı.

Şirket, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Vakfı tarafından yaptırılan Rize’deki Güneysu Konakları’nın inşaatını da yapmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA