betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Seçim Reklamlarını İzlediniz

 Seçimlere bir hafta kala, seçim reklamları televizyonlara da yansıdı. İşte Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Halkların Demokratik Partisi (HDP) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2014 Yerel..

Son Güncelleme: Whatsapp

 Seçimlere bir hafta kala, seçim reklamları televizyonlara da yansıdı.

İşte Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Halkların Demokratik Partisi (HDP) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2014 Yerel Seçim reklamları…

AKP

AKP’nin “Yeni nesiller çok şanslı”, “Ben lafa değil icraata bakarım”, “Hedef 500 milyar dolar”, “Daima ileri”, “Millet eğilmez, Türkiye yenilmez” gibi sloganlarla çektiği onlarca reklam filmi bulunuyor.

Bunlardan en ünlüsü ve en çok tartışılanı ise “Millet Eğilmez Türkiye Yenilmez” videosu.

AKP’nin Hizan Bitlis’te geçen ve çocuk çığlıklarıyla başlayan reklamı ise korku filmi gibi.

CHP

CHP reklamlarında 17 Aralık yolsuzluk operasyonu, Twitter yasağı gibi konuları ele alırken, kısa videolar halinde öğrencilere, yaşlılara, çocuklara ve farklı meslek gruplarına yönelik yaptığı onlarca reklam filmi var. Bunlar arasında en dikkat çekicileri “iş adamları” ve “ev hanımları”.

MHP

MHP “Artık yeter” sloganlı reklamlarında “çiftçimi bozanlara, saflarımızı ayrıştıranlara, iki yakamızı bir araya getiremeyenlere artık yeter” diyor.

HDP

HDP reklam filmlerinde emek, kardeşlik, yolsuzluk, doğa, gençlik, kadınlar, barış, çokkültürlülük, deprem ve yerinden yönetim konularını ele aldı.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.