SIRA ARTVİN POLİSİNE GELDİ

 SIRA ARTVİN POLİSİNE GELDİ Hayati Akbaş Polisteki yer değiştirme rüzgârından Artvin’de payını aldı. Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde 69 Personelin Yeri Değişti. Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde aralarında Valilik Özel Kalem Müdürünün..

Son Güncelleme: Whatsapp

 SIRA ARTVİN POLİSİNE GELDİ

Hayati Akbaş

Polisteki yer değiştirme rüzgârından Artvin’de payını aldı. Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde 69 Personelin Yeri Değişti. Artvin İl Emniyet Müdürlüğünde aralarında Valilik Özel Kalem Müdürünün de bulunduğu 69 personelin yeri değişti.

Ülke genelinde Emniyet Teşkilatı görev değişiklikleri devam ederken bu kez Artvin’de geçtiğimiz aylarda başlayan görev değişiklikleri devam ediyor.

 İl Emniyet Müdürü başta olmak üzere bazı rütbelilerinde görev yerleri değiştirildi..Son bir ay içinde ise Artvin Emniyet teşkilatında 69 personelin yeri değiştirildi. Polis memuru olan ve Valilik Özel Kalem müdürlüğü görevine getirilen özel kalem yetkilisi de 69 personelin arasında yerini aldı.

 

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.