TRABZON TİSKİ GENEL MÜDÜRÜ SP İL BAŞKANINA HAKARET EDİP MOBBİNG UYGULADI

TRABZON TİSKİ GENEL MÜDÜRÜ SP İL BAŞKANINA HAKARET EDİP MOBBİNG UYGULADI Gençağa KARAFAZLI – Trabzon Trabzon büyükşehir belediyesi TİSKİ Genel Müdürü Tekataş, makamına davet ettiği Saadet Partisi Trabzon İl Başkanına..

TRABZON TİSKİ GENEL MÜDÜRÜ SP İL BAŞKANINA HAKARET EDİP MOBBİNG UYGULADI
Son Güncelleme: Whatsapp

TRABZON TİSKİ GENEL MÜDÜRÜ SP İL BAŞKANINA HAKARET EDİP MOBBİNG UYGULADI
Gençağa KARAFAZLI –

Trabzon

Trabzon büyükşehir belediyesi TİSKİ Genel Müdürü Tekataş, makamına davet ettiği Saadet Partisi Trabzon İl Başkanına hakaret edip mobbing uyguladı. Yaşanan olay Trabzon da gündem oldu.

Trabzon Belediyesi TİSKİ de çalışan Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, bir süre önce yerel bir gazeteye verdiği röportaj TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş’ı rahatsız etti.

SP il başkanı Kurt’u konuşmak için makamına çağıran TİSKİ genel müdürü Tekataş, Başkan Kurt’u Kapıda bekletti hakaret etti ardından kovdu.

BAŞKANI MAKAMINDAN KOVDU

Trabzon yerel medyada büyük yankı bulan olay şöyle gelişti.

Saadet parti Trabzon il başkanı Cevat Kurt Trabzon’da yerel bir Gazeteye verdiği beyanatta, belediyenin öncekinin yaptığını yıkarak, plansız çalıştığını örnekleriyle anlattı. Terminal yerinin yanlışlığını ve Büyükşehir’in ortak aklı kullanmadığını dile getirdi.

Aynı zamanda belediyede işçi statüsünde çalışan Kurt’un bu beyanları üzerine Saadet Partisi İl Başkanını makamına çağıran tekataş, önce kapıda 45 dakika bekletti. Ardından makamına alarak oturtmayıp ayakta tutup hem mobbing uyguladı hem de hakaretler yağdırdı. Kurt’u tahrik eden Tekataş, Saadet parti İl Başkanının tahriklere kapılmadığını görünce bu kez makamından kovdu.

“SUSMAYACAĞIZ YANLIŞLARI SONUNA KADAR SÖYLEYECEĞİZ”

Yaşanan bu gelişme üzerine basın toplantısı düzenleyen Saadet Partisi İl Başkanı Kurt, “Susmayacağız, yanlışları sonuna kadar söyleyeceğiz. Ben yasalar çerçevesinde siyaset yapıyorum. Siyaset hakkımı bu yönetmelerle susturamazlar. Saadet partisi bu yapılanı unutmayacak ve unutturmayacak.” Dedi

Yaşananlar sonrası Trabzon da yayın yapan yerel gazetelerin muhabirleri TİSKİ Genel müdürü Ali Tekataş’a SP İl başkanı Kurt’un iddialarını sordu

Tektaş; “Şu anda konuyla alakalı bir şey demek istemiyorum. Biz görevimizi yapıyoruz. O arkadaş personelimiz. Kendisi parti il başkanı olabilir ama kadrolu personelimiz. Kamu personeli olduğundan medyaya açıklama yapması doğru değil. Uyarmak zorundaydık” dedi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.