betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Trabzon’da turizmin gelişmesi duaya kaldı

Uzun gölü rant uğruna katlettiler şimdi dua ile Turizm gelştirecekler  Trabzon Turizm İşletmecileri ve Seyahat Acenteleri Derneği (TİSAD) Başkanı Murat Çavga, “Trabzon turizminin gelişimini duayla hızlandıracağız” dedi.  Derneğin, Trabzonlu dar..

Son Güncelleme: Whatsapp

Uzun gölü rant uğruna katlettiler şimdi dua ile Turizm gelştirecekler
 Trabzon Turizm İşletmecileri ve Seyahat Acenteleri Derneği (TİSAD) Başkanı Murat Çavga, “Trabzon turizminin gelişimini duayla hızlandıracağız” dedi. 

Derneğin, Trabzonlu dar gelirli aileleri Çanakkale ve Konya’nın yanı sıra Umre’ye göndermek gibi planları olduğunu ifade eden Çavga, bu ailelerden alınan “hayır duaları”yla da Trabzon turizminin gelişiminin hızlanacağını umduklarını söyledi.

Trabzon EYOF Hatıra Parkı’nda düzenlenen iftarda konuşan TİSAD Başkanı, şu ifadeleri kullandı:

“Derneğimizin ilk yılında böyle bir iftar yemeği düzenlemek istedik. Programımız amacına uygun şekilde oldu. İftar programımızı geleneksel hale getireceğiz. Bu tür organizasyonlara imza atmaya devam edeceğiz. Bilindiği üzere daha önce sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında huzur evindeki yaşlılarımıza ve çocuk esirgeme kurumundaki çocuklarımıza gezi programları düzenlemiştik. Kısa vadedeki hedeflerimiz arasında, Trabzon’daki dar gelirli aileleri Çanakkale’ye, Konya’ya ve Umre’ye gönderme planımız var. Amacımız onların duasını almak. Trabzon turizminin gelişimini duayla hızlandıracağız.” 

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.