betnis giriş
betnis
betnis
yakabet giriş
nisbar giriş
nisbar

Türk doktor İzni olmadan kadının iç çamaşırı indirildi.

Türk doktorun gizli görüntüleri… İngiltere bunu konuşuyor: Pantolonunu indirip kalçasını… The Sun, İngiliz hastalarla tanışmak ve tanıtım yapmak için İngiltere’ye tur düzenleyen bir Türk şirketin tanıtım etkinliğine katıldı. İngiltere’deki bir..

Türk doktor İzni olmadan kadının iç çamaşırı indirildi.
Son Güncelleme: Whatsapp

Türk doktorun gizli görüntüleri… İngiltere bunu konuşuyor: Pantolonunu indirip kalçasını…

The Sun, İngiliz hastalarla tanışmak ve tanıtım yapmak için İngiltere’ye tur düzenleyen bir Türk şirketin tanıtım etkinliğine katıldı. İngiltere’deki bir otelde yapılan tanıtımda kalça kaldırma ameliyatı olmak isteyen hasta kılığına giren bir kadın, Türk doktorla görüşmesini gizli kameraya kaydetti.

Türkiye’deki sağlık turizminin yükselişiyle birlikte tatil ve estetik ameliyatı bir arada tercih eden İngiliz ziyaretçilerin sayısı hızla artıyor. Bu dikkat çekici trend, uluslararası kamuoyunun gündemine oturarak önemli bir haber olarak yer aldı.

GÖRÜŞMEYİ GİZLİ KAMERAYA ALDI

İngiltere’nin çok okunan bulvar gazetelerinden The Sun, İngiliz hastalarla tanışmak ve tanıtım yapmak için İngiltere’ye tur düzenleyen bir Türk şirketin tanıtım etkinliğine katıldı. İngiltere’deki bir otelde yapılan tanıtımda kalça kaldırma ameliyatı olmak isteyen hasta kılığına giren bir kadın, Türk doktorla görüşmesini gizli kameraya kaydetti.

PANTOLUNUN İNDİRİP KALÇASINI İNCELEMEYE BAŞLADI

Türkiye’de daha uygun maliyetle yapılan “Brezilya tipi kalça kaldırma ameliyatını” olmak istediğini söyleyen kadın, otel odasında doktorla görüştü. Çok az İngilizce bildiği belirtilen ve bir çevirmen aracılığıyla konuşan Türk doktorun kadına yaptıkları da gündem oldu. Otel odasında adam bir anda kadının pantolonunu indirdi ve kalçasını incelemeye başladı.

The Sun gazetesi, otel odasındaki bu tanıtım etkinliğinde ciddi sorunların olduğunu belirtirken, Londra’daki otelde birçok yasanın çiğnendiğini vurguladı. Şubat ayında çekilen görüntülerde, Dr. Serkan Süleyman Aslan ile görüşüldüğü ifade edildi.

İŞTE ÇİĞNENEN YASALAR:

– Cerrah İngiliz Tıp Konseyi tarafından tescillenmemişti.
– İzni olmadan kadının iç çamaşırı indirildi.
– Satış stratejilerinde bulundular.
– Kadının tıbbi geçmişini öğrenmek istediler.
– Çevirmen, bu ameliyattan dolayı yaşanan ölümler hakkında yalan söyledi.
– Ruhsat olmadan doktorluk yapıldı.

İZİN ALMADAN İÇ ÇAMAŞIRINI İNDİRDİ

Kadından tıbbi geçmişini paylaşmalarını önceden istedikleri belirtilirken haberde, “Kendisine ‘iyi derecede İngilizce bilen’ bir doktor sözü verilmesine rağmen, bir tercüman tarafından bir konferans odasında – mahremiyeti sağlayacak bir perde olmadan – soyunması talimatı verildi. Dr. Aslan daha sonra hiçbir uyarıda bulunmadan iç çamaşırını indirdi ve kalçalarını ellemeye başladı” denildi.

GÖRÜŞMEDE NELER KONUŞULDU

Fiziki muayenenin sadece iki buçuk dakika sürdüğü belirtilirken, görüşme sırasında muhabir güvenlik endişelerini dile getirdi. Ancak tercüman, “Kimse Brezilya kalça operasyonu ya da benzeri bir şey yüzünden ölmedi. Bizim hastanemizde böyle bir sorun yok” dedi. The Sun, bahsi geçen hastanede ya da Aslan’ın herhangi bir ölüme karışmadığını kaydetti.

Görüşme sonrasında İngiliz muhabire, uçuşlar, otel ve ameliyatı içeren 5.000 sterlinlik bir paketi hemen kabul etmesi karşılığında 200 sterlin indirim teklif edildiği belirtilirken, planın ince detaylarıyla ilgili bir paylaşım yapılmadığı belirtildi.

İngiltere’de bu tür ameliyatların 9.000 sterline kadar çıkabildiği belirtilirken, bu görüşmeden 48 saat sonra ise 200 sterlinlik bir indirim mesajı daha geldiği belirtildi.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.