Türüt “Beni şerefsiz baba konumuna getirdiler”

 Türkücü İsmail Türüt, konuk olduğu `Söylemezsem Olmaz` programında yaptığı açıklamalarla yeni polemiklerin fitilini ateşledi. İsmail Türüt`ün çok konuşulacak açıklamaları şöyle:Ben Davut Güloğlu`nun tarzına karşı çıktım. Zaten öyle bir tarz da..

Son Güncelleme: Whatsapp

 Türkücü İsmail Türüt, konuk olduğu `Söylemezsem Olmaz` programında yaptığı açıklamalarla yeni polemiklerin fitilini ateşledi. İsmail Türüt`ün çok konuşulacak açıklamaları şöyle:Ben Davut Güloğlu`nun tarzına karşı çıktım. Zaten öyle bir tarz da kalmadı..

Karadeniz müziği orijinal okunur. Ne popu yahu? Karadeniz popu yaparsan, çıkardığın kasedi böyle kendin dinlersin işte! Bırak popu popçular yapsın! O çizgiyi muhafaza edeceksin.“Volkan Konak ile beni kıyaslayamazsınız. Volkan Karadeniz`den 5 türkü bilir, ben bilirim 5 Bin türkü; onlar ne anlar Karadeniz`den yahu? Onları kantara koyar, türkü diye yazarım. Onların tarzı Karadeniz değil. Karadeniz müziğinde tekim! Ben her zaman popülerim.`Boşanma sürecinde şu an Yargıtay`dayız.

150 milyon dolar serveti olup da çocuklarına bakmayan şerefsiz baba konumuna getirdiler

Hakkımda birçok haber çıktı; bunlar yalan yanlış haberler. Hepsi yalan, yazanı da yalan, anlatanı da yalan! Bizi öyle bir hale soktular ki; bize yakışır mı bu söylenilenler. Bize değil hiçbir insana yakışmaz. Beni, 150 milyon dolar serveti olup da çocuklarına bakmayan şerefsiz baba konumuna getirdiler. Benim böyle bir servetim yok!“Hesaplarıma tedbir konuldu. Eşime her ay 10 Bin lira nafaka ödüyorum. Bu parayı öderken zaman zaman zorluklar çekiyorum… 500 Bin lira da maddi manevi tazminat kararı verdiler. Böyle bir servetim olduğunu söylediler ama ispat etsinler…Böyle bir rakam Türkiye`de çok az kişiye verilmiş. Ben Halis Toprak değilim ki.`

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.