AKP’Lİ BAŞKAN ÇOCUĞUNA BU SEVGİYİ ÖĞRETİYOR ! - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

AKP’Lİ BAŞKAN ÇOCUĞUNA BU SEVGİYİ ÖĞRETİYOR !

Bu haber 24 Ağustos 2021 - 11:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.
AKP’Lİ BAŞKAN ÇOCUĞUNA BU SEVGİYİ ÖĞRETİYOR !

AKP Antakya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Fatih Yıldırım’ın bir çocuğun eline silah verip atış yaptırdığı görüntüler büyük tepki topladı.

AKP Antakya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Fatih Yıldırım’ın bir çocuğun eline silah tutuşturarak atış yaptırdığı görüntüler ortaya çıktı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde, AKP’li Yıldırım’ın “atış yaptırdığı” çocuğun silah sesinden tedirgin olup gitmek istemesi üzerine Yıldırım’ın buna engel olduğu ve diğer çocuğun da silah sesi sonrası korkup uzaklaştığı görüldü. Yıldırım ise atış sonrası kameraya gülerek el salladı.

Görüntülerde Yıldırım’ın bir çocuğa ‘atış yaptırdığı’ çocuğun da silah sesinden tedirgin olduğu görüldü. Çocuk silah sesinden korkup uzaklaşırken Yıldırım atış sonrası kameraya el salladı.

Yıldırım’ın görüntüleri özellikle sosyal medyada büyük tepki topladı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA