CHP’li Belediye’ye Ait Hizmet Binasına Gece Yarısı Saldırı Düzenlendi - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CHP’li Belediye’ye Ait Hizmet Binasına Gece Yarısı Saldırı Düzenlendi

Bu haber 04 Mayıs 2024 - 10:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CHP’li Belediye’ye Ait Hizmet Binasına Gece Yarısı Saldırı Düzenlendi

Adana’nın Karataş ilçe belediyesinin iki aracı kundaklandı. Belediyenin hizmet binası da yakılmak istendi. Belediye Başkanı Ali Bedrettin Karataş, “Saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyoruz. Gerekli suç duyuruları ilgili yerlere yapıldı” dedi.

Karataş ilçesi Tuzla Mahallesi’ndeki belediyeye ait hizmet binası, gece saatlerinde saldırıya uğradı. Hizmet merkezinin önündeki belediyeye ait bir çöp toplama aracı ve bir kamyonet ateşe verildi. Kamyonet, yangında kullanılamaz hale geldi. Çöp toplama aracı da zarar gördü. Ateşe verilen hizmet binasının tabelası da yandı.

Karataş Belediye Başkanı Ali Bedrettin Karataş, “İki aracımız kundaklanmış, biri tamamen yanmış, diğeri hasarlı durumdadır. Kundaklama sonrası herhangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmamıştır. Saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyoruz” dedi.

31 Mart’taki seçimi kazanarak, MHP’li başkandan görevi devralan Karataş, şu açıklamada bulundu:

“Bu saldırı şahsıma değil, Tuzla halkımıza ve Karataş halkımıza yapılmıştır. Saldırıyla ilgili gerekli suç duyuruları tarafımızca ilgili yerlere yapılmıştır. Saldırıyı gerçekleştirenler ile ilgili gerekli hukuki sürecin başlatıldığını kamuoyu ile paylaşmak isterim. Hizmet etmek üzere devir aldığımız görevimizi aksatmak isteyenlere karşı mücadelemizi bu saldırılar engelleyemeyecek.” (DHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
betnis giriş
betnis
yakabet giriş