CHP’Lİ RAKICI “AKP HER GEÇEN GÜN ÇÜRÜYOR DÖKÜLÜYOR” - Nabız Gazetesi - Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

SON DAKİKA

Nabız Gazetesi – Rize Haberleri, Artvin Haberleri,Karadeniz Haberleri,Kadın,Çevre,Bölge Haberleri,insan hakları,cinsellik,dünya,siyaset,emek

CHP’Lİ RAKICI “AKP  HER GEÇEN GÜN ÇÜRÜYOR DÖKÜLÜYOR”

Bu haber 18 Ocak 2021 - 20:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.
CHP’Lİ RAKICI “AKP  HER GEÇEN GÜN ÇÜRÜYOR DÖKÜLÜYOR”

AKP  ÇÜRÜMÜŞ DÖKÜLÜYOR !!!!

CHP  Rize İl  Başkan Yardımcısı ve İl Eğitim Sekreteri Nazım Rakıcı, AKP’nin Partı üyelerimizi ve öğretmen arkadaşlarımızı   partiye habersiz sahte üye kaydetmesine ilişkin bir açıklama yaptı.

Rakıcı, “Araştırma şirketlerinin yaptığı son anket sonuçlarına göre, AKP’nin oyları erimeye devam ediyor… AKP her geçen gün biraz daha kan kaybediyor…

AKP yetkilileri de çözümü sahte üye kaydetmekte bulmuş olacak ki uçan kuşu bile AKP’ye kaydetmişler ve kaydetmeye  devam ediyorlar.’’ dedi.

Rize’mizde “Son dönemde  AKP  il ve ilçe başkanlıklarından vatandaşlarımız aranarak türlü vaatlerle AKP’ye üye olmaları isteniyordu biliyorduk.

Türkiye  genelinde de CHP üyeleri, hatta il ve ilçe yöneticilerimiz de aranarak AKP’ye üye olmaları için ikna edilmeye çalışılmıştı.” diyen Rakıcı,

“Yakın zamanda da  CHP Erzincan İl Başkan Yardımcımız da AKP’den üyelik için arandığını da öğrenmiş olduk.
Ancak, İzmir’de   görev yapan Eğitim Sen üyesi ve yöneticisi bir öğretmenimiz, İstanbul Silivri’de AKP üyesi nasıl yapıldığını çözemedik anlayamadık.

Ancak hukuken siyasi partilere üye olamayan devlet memurlarını da sahte üyeliklerle partiye kaydedebileceklerini hiç düşünmemiştik.
O da oldu…
  diyen Rakıcı,
Soru:
Peki devlet memurlarının siyasi parti üyelikleri nasıl oluyor da devletin ilgili kurum ve kuruluşları tarafında da onaylanıyor ya da görmezden geliniyor?

Soru:
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı devlet memurlarının üyeliğini nasıl kabul ediyor? sorularını soran Rakıcı,

Özet:

AKP çürümüş dökülüyor!!!

Devlet kurumlarına yerleştirdikleri de lime lime…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA